Хрещені Фестивалю «Назустріч мрії» продали «Дитячий HAND MADE» на благодійному аукціоні

16 апреля 2014
9376 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article4485.jpg

11 квітня в київському готелі «Прем’єр Палац» зірки українського шоу бізнесу: Даша Малахова, Андріс Капіньш, Тетяна Піскарьова, Андрій Кіше, Дмитро Монатік, Міла Нітіч, Вадим Красноокий, Іван Ганзера, Тимофій Нагорний та Макс Неліпа продавили Великодні подарунки на благодійному аукціоні.

Зірки що долучилися до заходу, неодноразово підтримували дитячий фестиваль своєю творчістю і стали для дітей справжніми хрещеними. І напередодні Великодня, хрещені погодились довести свою турботу про дитяче майбутнє на ділі, взявши під свій патронат продаж дитячих лотів.

Лотами аукціону були різноманітні великодні сувеніри, виготовленні вихованцями дитячих будинків та шкіл-інтернатів України, а також роботи від LoraShen і ексклюзивний лот – картина «Шанс», кошти з якої підуть родині Ані Сакідон – дворічній дівчинці, яка має рідку хворобу ПРОГЕРІЯ (синдром передчасного старіння). Роботи були зібрані в рамках Всеукраїнського Великоднього конкурсу «Назустріч мрії», який допомагає дітям, позбавленим батьківського піклування, розкрити свої таланти та реалізувати власний потенціал.

Не обійшлося без приємних сюрпризів – безпрограшної лотереї. Партнери «Назустріч мрії», що долучились до заходу за роки існування фестивалю стали для дітей справжніми хрещеними і підготували власні спеціальні призи для розіграшу призової лотереї: «Прем’єр Палац», квітковий кутюр’є «LoraShen», Кулінарна школа «Kartata Potata», ресторан«Тампопо», Делта Спорт (ТМ NIKE),«VDONE», мережа ювелірних супермаркетів«УкрЗолото», Асоціація ретейлерів України, «Парк Київська Русь», Гольф-клуб, Бекерай «Віденські булочки», cтудія стилю«Terra Viva», перший салон укладок«Pod Fenom», «Небесна криниця», «TEA-butik» та інформаційний портал«Время».


Всі дитячі лоти були продані, а виручені кошти будуть передані дітям-авторам робіт та підуть на розвиток творчості і проведення VIII фестивалю дитячої творчості «Назустріч мрії», який відбудеться в Києві з 19-22 червня.

Щира вдячність всім, хто підтримав благодійний Великодній аукціон «Дитячий HAND MADE»!

Долучайтеся до VIII благодійного фестивалю дитячої творчості!

Підтримаємо талановитих дітей разом!конт.:044 481 41 39, 044 481 41 40, моб.: (050) 4138350;

e-mail: mriy.org@ukr.net

www.mriy.org

Похожие статьи:

Релизы«Мечте навстречу» приглашает на «Фестиваль пысанки 2014»

Новости КультурыФестиваль «Мечте навстречу» объявил набор юных участников

Релизы​Благодійний аукціон Великодніх подарунків від хрещених «Назустріч мрії»!

РелизыVIII ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «НАЗУСТРІЧ МРІЇ»

Новости Общества600 ПАСХАЛЬНЫХ СУВЕНИРОВ «HAND MADE» ОТ ВОСПИТАННИКОВ ДЕТСКИХ ДОМОВ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети