Офіцери цивільно-військового співробітництва разом з волонтерами Асоціації передали гуманітарну допомогу в дитячі будинки Маріуполя

22 июня 2015
37863 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article9278.jpg

Близько трьох тонн продуктів харчування, дитячого одягу, канцелярських приладів та засобів гігієни зібрали представники київської Асоціації громадських організацій «Соціальний захист» та Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації.

Два автобуси необхідних дітям у житті та побуті речей організували з Києва небайдужі представники зазначених організацій. Супроводжували їх офіцери цивільно-військового співробітництва сектору «М», які дізнались про потреби дітей і знайшли тих, хто зможе допомогти. Першим закладом, який відвідали офіцери ЦВС та волонтери став Маріупольский дитячий будинок змішаного типу «Центр опіки». В ньому мешкає більше ста дітей — від немовлят до сімнадцятирічних юнаків та дівчат, тому будь-якій допомозі тут завжди раді.

— Ми дуже зворушені тим, що військові, громадські активісти та столичні чиновники не забувають про нас. Ми вдячні їм за турботу і щиро віримо у нашу перемогу, — сказала директор закладу Людмила Лазаренко.

Харчі, солодощі та засоби гігієни були доставлені також до Центру дитячої реабілітації «Республіка Пілігрим», розташованого у селищі Червоне поблизу Маріуполя. Тут мешкають діти-підлітки, позбавлені батьківської турботи.

— Дитячі будинки, які ми сьогодні відвідали найбільше потребують зовнішньої підтримки. Об’їхавши усі дитячі заклади Маріуполя, ми зупинились саме на цих дитбудинках і розшукали небайдужих людей, що зголосились допомогти. Згодом допомогу отримають інші наші підшефні заклади, — пояснив керівник групи ЦВС сектору «М» полковник Сергій Верищак.

Похожие статьи:

Политические статьи​США допоможуть Києву грошима Віктора Януковича

Новости БизнесаНам потрібно 35 мільярдів доларів допомоги - Колобов

РелизыГОЛОС МИРУ ВИРУШАЄ ДО ЛЬВОВА

Новости ЭкономикиСвітовий банк виділить 3 млрд. доларів на українськи дороги

Малый и средний бизнес в УкраинеПольша выделит 100 млн долларов для развития малого бизнеса Украины

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети