Гатне: депутат райради Паламарчук підняв руку на школяра (відео)

13 июля 2017
1917 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article15563.jpg

Представник БПП схопив неповнолітнього за вухо. Далі рукою політик стиснув шию школяра і попередив, що той буде битий. Брат депутата вдарив хлопця по обличчю. Колеги-депутати пропонували відбити голову хлопцю просто на сесії Гатненської сільради. Поліція відмовилася складати протокол, оскільки потерпілому Чагарову лише 16 років. Неповнолітньому, який висвітлює дерибани сільської ради, систематично погрожують політики й називають його місцевим Гонгадзе.

13 липня 2017 року о 13:00 годині в Гатненській сільській раді відбулось чергове засідання сесії ради. На ній був присутній депутат Києво-Святошинської районної Паламарчук, представники Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адміністрації та Громадської організації “ЗУБР”, а також мешканці села, серед яких був і Сергій Чагаров. 

Під час засідання, депутат районної ради несподівано порушив питання щодо дописів у мережі Фейсбук Сергія ЧагароваПаламарчук висловив школяреві свої претензії щодо його дописів. Потім він встав зі свого місця, підійшов до неповнолітнього Чагарова, який сидів на стільці, взяв школяра за вухо та підняв з місця.

Після цього дорослий чоловік стиснув рукою за шию неповнолітнього та почав погрожувати, що якщо Чагаров продовжить писати дописи подібного роду, то буде битий.

Під час промови Олександра Паламарчука з боку депутатів сільської ради було чути заклики з пропозицією відбити голову Сергію Чагарову. 

“Цьому пацану голову відбити нада”, – наголошує хтось у залі.

16-річний мешканець Гатного коментує ситуацію таким чином:

“У своєму дописі я розповідав про те, що він з подругою, яка має паспорт громадянина Російської Федерації їздить закордон в той час, як на Сході України гинуть воїни за те, щоб ми жили в мирі. Як для людини, яка представляє інтереси України у складі Києво-Святошинської районної ради це не припустимо. Якщо ти депутат, то твоя дружина має відмовитись від російського громадянства. І статтю 34 Конституції України про свободу слова ніхто не відміняв”.

Також після того, як депутат Олександр Паламарчук відпустив шию школяра, до нього підійшов брат депутата райради Ігор Паламарчук, який є членом виконавчого комітету Гатненської сільської ради і нештатним юристом селищного голови Гатного Броніслава Корицького, і за словами Чагарова, вдарив неповнолітнього по обличчю долонею.

Після цього інциденту засідання сесії ради фактично припинилось, і депутати почали висувати свої претензії до громади щодо її діяльності та вимог до сільської ради.

Потерпілий від дій депутата райради Чагаров викликав патрульну поліцію. Патруль приїхав із Боярки з номерами “0573”. Поліцейські заявили Чагарову, що не можуть взяти в нього ані заяву про скоєння злочину, ані пояснення, оскільки він ще неповнолітній.

“Він повинен звернутися до лікарні, щоб вони зафіксували його тілесні ушкодження. Якщо є в цього хлопця батьки, нехай звертаються до нас із заявою. Тоді ми будемо реагувати. А там залежить від кваліфікації, чи це буде адмінвідповідальність, чи це буде кримінальне провадження”, – пояснює телефоном “Громаді Київщини” прес-секретар Нацполіції Київської області Микола Жукович.

“Громада Київщини” очікує на коментарі від голови ОДА Олександра Горгана та голови обласного осередку БПП Ігоря Кононенка щодо поведінки депутата Києво-Святошинської райради від БПП.

Варто зазначити, що це не перший раз погрожують місцевому мешканцю Сергію Чагарову. Депутати неодноразово приїжджали в школу брати дані про всі відвідування уроків школярем, а один з членів виконавчого комітету Гатненської сільської ради, ім’я якого Чагаров не оприлюднює через приватність переписки, погрожував Чагарову колонією і назвав його “Гонгадзе на рівні села”.

Нагадаємо, Чагаров вимагав від сільського голови відповіді на свій інформаційний запит щодо дерибану земель Гатного. У зв’язку з тим, що йому не надали відповідь, посилаючись на те, що він є неповнолітнім, хлопець поскаржився уповноваженій з прав людини. Сільського голову притягнули до адмінвідповідальності та зобов’язали відповісти школяреві. Чагаров став волонетром руху ЧЕСНО. З того часу і розпочалися погрози з боку місцевих політиків на адресу неповнолітнього.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети