​Путін пояснив причину підтримки сепаратистів на сході України

24 мая 2014
4964 просмотра Голосов: 1 Автор:Євген Торін
article4831.jpg

Найголовнішим месиджем Володимира Путіна для України була його заява, що Росія буде готова працювати з органами влади, сформованими після виборів президента в Україні.

Ми і сьогодні працюємо з тими людьми, які контролюють владу, але після виборів ми, звичайно, працюватимемо і з новообраними структурами, — підкреслив голова держави, виступаючи на Петербурзькому економічному форумі.

Також президент Росії пояснив причину анексії Криму і підтримки сепаратистів на сході України. Правда тепер не звучали абсурдні слова про бандерівців і націоналістів, що наступають, з «Правого сектора».

За словами Путіна, люди на південному сході України були злякані можливим вступом до НАТО.

Я вам гарантую, якби ми цього не зробили в Криму, там було б гірше, ніж в Одесі, де людей живцем спалюють, — запевняв присутніх Путін.

Під час засідання Петербурзького форуму Путін поскаржився, що Росія досі не отримала відповіді європейських лідерів відносно вироблення погоджених дій із стабілізації економіки України і забезпечення стійких постачань і транзиту російського газу відповідно до контрактних умов.

А риски з постачаннями російського газу в Європу, на думку Путіна, виникли з вини України, яка «зловживає своїм положенням транзитера нашого газу в Європу».

Президент РФ вважає, що керівництво України не хоче платити за газ згідно з контрактом 2009 року. При цьому, він не згадав Харківські угоди, що надають знижку.

Але при усьому цьому Путін сподівається, що вдасться все-таки домовитися «по-сімейному».

Крім того він докоряв європейцям за те, що вони у рамках переговорів з Україною не стали обговорювати з Росією питання економічної кооперації.

Що нам відповіли? Що нас це не торкається. Сказали: не ваша справа. Ми абсолютно сучасним дипломатичним способом доводили, що запропонований документ не відповідає, як мінімум, нашим російським інтересам, маючи на увазі тісну кооперацію з економікою України, — поскаржився Путін.

Окрім цього, російського президента розчаровує те, що ЄС досі не проводить з РФ консультації по підписанню асоціації з Україною.

Багато керівників міжнародних корпорацій відмовилися від участі в ПМЭФ у відповідь на політику Росії відносно України.

На форумі Путін призвав іноземних бізнесменів не піддаватися тиску і шантажу, і спокійно працювати в Росії.

Думайте про свої вигоди і можливі дивіденди, працюючи в Російській Федерації, не піддайтеся тиску, шантажу, йдіть своїм шляхом, і ви доб'єтеся успіху, а ми вам допомагатимемо, — запевняв Путін іноземних підприємців.

Введені ж Заходом санкції відносно Росії, на думку Путіна, поки не зробили системного негативного впливу на економіку країни. Хоча за оцінками експертів РФ вже втрачає мільярди доларів із-за санкцій Заходу.

Поки усі санкції зводяться до того, щоб вибрати з мого особистого оточення якихось близьких мені людей, моїх друзів, і їх, як у нас в кругах інтелігенції говорять, уконтропупити, тобто, покарати їх незрозуміло за що, — сказав президент РФ.

Похожие статьи:

Новости ОбществаАТО продовжується. Військовий стан так і не введено

Новости Украины​Початок спецоперації на сході України оформлений підписом Турчинова

Новости ПолитикиУ Слов'янську на сході України захоплений райвідділ міліції. МВС вислало спецназ

Новости ПолитикиВ час перемир'я бойовики продовжують обстріл

Происшествия​Українська армія штурмує аеропорт близько від Краматорська. Серед федералістів є перші поранені

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk