Дмитро Ярош розповів про свою візітку та дружину

9 июня 2014
6444 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article4985.jpg

А славнозвісну візитку Яроша лідер «Правого сектору» назвав безкоштовною піар-акцією.

Про це йшлося у програмі «Світське життя».

На запитання ведучої, чи носить він з собою трендові візитки з печаткою, Ярош зазначив:

«Колись нам саме такі візитки надрукували, в мене була якась кількість і я їх справді роздавав. Потім, після того, як це стало певним трендом, в нас хлопці друкують десятками тисяч і роздають скрізь. Це вже безкоштовна піар-акція».

«Добре те, що я на неї паранджу не одягаю! Я неодноразово говорив, що моя дружина — не публічна людина. Коли ще я починав 25 років тому займатися тим, чим я зараз займаюсь, тільки не публічно, у нас були з нею домовленості, що вона буде займатись сім'єю, дітьми».У минулому інтерв’ю Ярош пообіцяв Катерині Осадчій, що познайомить її з дружиною. Але поки цього не сталося. На зауваження ведучої про те, що Дмитро ховає свою жінку від людей, він сказав:

«Ці групи мали працювати по декількох виборчих дільницях, де я теоретично мав би бути з родиною. Відповідно, хлопці прийняли рішення вивезти їх з Дніпродзержинська, тому вони не голосували», — поділився Ярош.До того ж, Ярош заявив, що ані дружина, ані діти не голосували. Так сталося, бо напередоні виборів надійшла інформація від служби безпеки, що з Донбасу поїхали декілька груп.

Виборчий штаб «Правого сектору» посилено охороняють в Києві. Але Ярош запевнив, що не боїться нікого.

«Тут я нікого не боюся, тут виборчий штаб „Правого сектору“, і це не моя особиста охорона. Це київські хлопці, які забезпечують безпеку усього цього помешкання», — сказав Ярош.

«Будемо жити разом, варіанти вже продумані», — підкреслив Ярош.Попри те, що родина Дмитра живе зараз окремо від нього, він наголосив, що гостьового шлюбу в нього не буде.

Коли ведуча запитала, чи домовлявся він про якусь посаду з Порошенком чи Тимошенко заздалегідь, Ярош зауважив:

«Ми постійно проводимо зустрічі з політиками, з Тимошенко та Порошенком в тому числі, але ніяких питань по посадах ще не обговорювали».

«Мені найзручніше було би на фронті, на Сході… Займати ті пости, які безпосередньо впливають на рішення найболючіших питань, які зараз є: конфлікт на Сході, повернення Криму», — заявив Ярош.

Похожие статьи:

Новости Киева​В «Правом секторе» подумали и решили еще «пожить» на Майдане

Новости УкраиныУКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА - (ФОТО+ВІДЕО) (ОНОВЛЕНО – 15:10)

Новости Украины​УКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА - (хронологія подій) (ОНОВЛЕНО – 16:27)

Новости УкраиныУКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА - (ФОТО+ВІДЕО) (ОНОВЛЕНО – 14:12)

Новости в миреКадиров пообіцяв ліквідувати лідера «Правого сектора» Яроша

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk