Еріка Герцег почала зніматися в рекламі

6 января 2015
5422 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article6620.jpg

— Улюблений сам вирішив розірвати наші стосунки. Про те, що ми більше не разом, повідомив мені через СМС, — розповідає 27-річна Еріка Герцег, співачка гурту «ВІА Гра».


Вона розійшлася з 33-річним російським бізнесменом.

— Прилетіла до Москви на зйомки. Коли в перерві включила мобільний, побачила його повідомлення: «Я тебе не люблю більше і не хочу бачити. Не треба далі грати цей спектакль. Вважай, що ми розійшлися», — говорить Еріка. — Була шокована. Те написала у відповідь, і він повідомив, що інше. Не пам'ятаю, як виступала на сцені. В голові був туман.

Ім'я бізнесмена не називає.

— Він — успішний і красивий чоловік. Ми зустрічалися раз на місяць, бо він часто їздив у відрядження. Улюблений дуже мене підтримував. Коли тільки почала кар'єру, знімав для мене квартиру, давав гроші на манікюр, педикюр та інші дрібниці. Почуття охололи, коли став мене ревнувати. Його все дратувало. Запитував: чому ти одягла ці шорти? Для чого так схудла? Чому ти в платинову блондинку пофарбувалася? З кожним днем претензії наростали. Коли була на гастролях в Грузії і Туреччини, постійно телефонував і запитував, чому після виступу не сиджу в номері. Просив знайомих стежити за мною. І все ж розходитися з ним не хотіла, бо мала почуття. Сповідалася, це чергова сварка. Він знав, що я ніколи його не зраджувала, а його зради прощала.


Еріка Герцег народилася в селі Мала Добронь Ужгородського району. У 2008 році за вісім місяців схудла на 30 кг.
Після цього почала зніматися в рекламі нижньої білизни і ювелірних прикрас.
До Києва переїхала в 2011-му.

Тоді ж зробила пластичну операцію — збільшила груди.
Знімалася у відвертих фотосесіях для журналу «Плейбой».
У 2013 році стало однією з трьох переможниць шоу «Хочу у» ВІА Гру ".

Світлана КОРЖЕНКО

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети