Санта Дімопулос розповіла про свій новий цікавий проект

30 декабря 2014
4638 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article6512.jpg

-Твій новий бізнес почався з того, що ти купувала багато речей і потім не було їх куди дівати. І зрештою відкрила такий гламурний комісійний магазин для себе та подруг.

-Не можу сказати, що це мій бізнес. Це починалося для душі, але мені дуже подобається те, на що це перетворилося.

-Чи продаються у цьому комісійному магазині твої речі?


-Я можу раз одягти річ, а потім розумію: як я могла таке придбати? І розумію, що ніколи це не одягну і не зможу подарувати мамі сукню Balmain у якихось паєтках, наприклад. Ні племінниці, ні на благодійність не віддати його. Тому так деякі речі йдуть сюди. Небагато, але є.

-Ти хочеш сказати столичним і не тільки модницям, що носити коштовний секонд-хенд — це нормально.


-Це в принципі нормально, це по-перше А по-друге, у нас 70 відсотків тут нових речей. Тобто, комусь чоловік подарував сумку, а вона не підійшла, або сумок багато і не хочеться носити. Або півгардеробу стоїть і вона його навіть не відриває. Я вважаю, що на сьогоднішній день це нормально. Нічого такого в цьому немає, нашим людям потрібно розвивати культуру вінтажа, культуру покупок.


-На твого колишнього чоловіка Андрія Джеджулу напали, дуже жорстоко побили. Коли він отямився, то звинуватив саме тебе, що ти замовила це побиття. До цього буквально за кілька місяців ми з ним спілкувалися і тоді він сказав, що ви нарешті узгодили, як поділити дитину і що у вас нарешті гарні стосунки. Що трапилось?


-Я не можу відповідати за його психологічний і психічній стан.


-Що цьому передувало? Можливо, ти не давала йому бачитися з дитиною? Чи вимагала аліментів? Він тебе побачив з іншим чоловіком? Спровокувати це могло будь-що.


-Клянуся, я навіть не розумію! Я вважаю, що якщо він піклується про сина, він би думав головою, перше ніж робити такі заяви. Можливо, він хоче, щоб його знову почули. Але мені здається, це того не варте.


-Якщо Андрій Джеджула сказав, що це побиття замовила ти, то я, напевно, маю в тебе спитати: ти замовляла побиття свого чоловіка?

-Я схожа на людину, яка може когось образити, не те щоб замовити побиття? В мене цим займається адвокат, який буде подавати в суд за наклеп, на аліменти, на час, який він буде проводити з сином. Те, що я колись намагалася красиво врегулювати, але в мене не вийшло. І мені б хотілося, щоб він переді мною публічно вибачився.

-Щоб займатися благодійністю, відкривати такі крамниці на Печерську, у приміщенні, яке навіть в оренді коштує немаленьких коштів, потрібно мати фінансову базу, або фінансовий тил у вигляді заможного чоловіка. Позаочі кажуть, що в тебе такий чоловік є, і що його ти розлучила з дружиною.


-Своє особисте життя я зазвичай не обговорюю, але я нікого ні з ким не розлучала.


-На весілля ти сподіваєшся з цією людиною?


-В мене все гарно, Катю, я тобі все одно більш за всіх розповідаю.

Похожие статьи:

Политические статьиЯпонці виділили Україні 1.1 мільярда доларів

Политические статьиДвижение "Автор" перераспределение проект 58/10

Новости БизнесаЗа підтримки РФ завтра Аксьонов ознайомить кримчан з проектом переходу на рублі

IT-ТехнологииGoogle Books не лишають у спокої

ОбществоКак избежать зомбирования- разоблачение.Смотреть всем

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети