Інвестори готові сприяти малому та середньому бізнесу в Україні

13 февраля 2015
47040 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article7336.jpg

Європейські донори готові розвивати малий та середній бізнес в Україні. Україна ж має продемонструвати повну готовність законодавства.

Про це йшлося під час виступу Першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства Ярослава Краснопольского на відкритті аграрних Міжнародних виставок — «Зернові технології», «Agro animal show», «Фрукти, овочі, логістика», інформують у прес-службі відомства.

Перший заступник міністра зауважив, що європейські донори дають чіткий сигнал, що готові посприяти розвитку малого та середнього бізнесу в Україні.

«Європейські донори дають нам чіткий сигнал: «ми хочемо розвивати малий та середній бізнес». З цієї точки зору Україна має продемонструвати повну готовність законодавства. Під час переговорів з австрійськими інвесторами було заявлено, що вони готові надати 400 мільйонів євро прямих інвестицій для малих та середніх сільгоспвиробників. Тобто з нами готові працювати, аби ми тільки показали свою ефективність — і нас підтримають фінансово” — зазначив Ярослав Краснопольський.

Похожие статьи:

Малый и средний бизнес в УкраинеМалий та середній бізнес очима кандидатів у Президенти

Новости Экономики​У «Батьківщині» пропонують ввести мораторій на перевірки малого та середнього бізнесу

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети