Гранти ЄБРР для малого і середнього бізнесу

14 марта 2014
15023 просмотра Голосов: 1 Автор:Pavel Nek
article4172.jpg

Про це сказано в повідомленні ЄБРР із посиланням на заяву менеджера групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні Наталії Бандери.

"ЄБРР збільшує кількість грантів для малих і середніх підприємств в Україні. Цього року ми плануємо підтримати близько 100 підприємств (в 2013 році — 80), заявки вже приймаємо", — зазначила менеджер.

Н.Бандера пояснила, що ЄБРР у рамках грантової підтримки допомагає малим і середнім підприємствам залучати кваліфікованих консультантів, здатних якісно перетворити їхній бізнес, і надає гранти для часткової компенсації оплати послуг консультантів.

«Ми оцінюємо консультаційні проекти через рік після їхнього завершення. І результати вражають. Наприклад, 26% українських малих і середніх підприємств збільшили свій дохід на 45%, 24% — збільшили продуктивність на 30%, 19% — підписали нові контракти, 15% — розширили асортименти своєї продукції, 13% — залучили фінансування в середньому на 800 тис. євро кожне», — зазначив Бандера.

За даними ЄБРР, 82% клієнтів банку ніколи не співробітничали із зовнішніми консультантами, однак 95% із тих, що співробітничали з ними, висловили готовність знову залучати консультантів.

Похожие статьи:

Малый и средний бизнес в УкраинеБизнеса с «нуля» в Украине нет.

ИнтервьюЮрий Фалеса - Гражданин земли

Малый и средний бизнес в УкраинеТри инициативы для развития малого и среднего бизнеса в Украине

Малый и средний бизнес в УкраинеМонополизация рынка гигантами

Новости БизнесаВ Украине вспомнили про малый и средний бизнес и решили ему помочь

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети