Малий та середній бізнес очима кандидатів у Президенти

21 мая 2014
6812 просмотров Голосов: 3 Автор:manknteu
article4801.jpg

Петро Порошенко: «Жити по-новому»

У передвиборчій програмі найрейтинговішого кандидата є пункт «Жити безбідно». Порошенко обіцяє використати кращий європейський для підвищення рівня життя населення. Основний акцент розвитку економіки вбачається також необхідність створення економіки «вільної конкуренції, нових ідей, ділової ініціативи, наполегливої праці і постійного самовдосконалення». Порошенко пропонує не ховати гроші в подушку, а інвестувати їх в нові бізнеси, даючи тим самим роботу і шанс мільйонам співвітчизників. Антимонопольний комітет має дати гарантії малому підприємництву. Крім того, кандидат пропонує зменшити кількість податків, зняти «корупційний податок», перекрити офшори. Залишиться в дії спрощена система оподаткування. Українські товари вийдуть на європейські ринки. Ставка робиться на аграрний сектор.

Сергій Тігіпко: «УКРАЇНА: ПРОЕКТ РОЗВИТКУ»

Відповідно до програми кандидата на пост глави держави, за його словами він думає «про економіку, яка звільнилася від пут непомірних податків, бюрократії та корупції. Про майбутнє великої країни, де живуть красиві та успішні люди.» Крім того, в програмі передбачено спрощення податкової системи та захист вітчизняного виробника. зовнішньополітичний курс і зовнішньоекономічний кандидат вбачає не в Європі, а на Сході, зокрема в Індії та Китаї.

Юлія Тимошенко: «Я вірю в Україну»

Кандидат пропонує викорінити олігархію і олігархію при владі, так як цей факт значно послаблює Україну і не дає можливості розвивати економіку і вільну конкуренцію. У програмі йдеться: «Пріоритетом буде розвиток наукоємних галузей — нанотехнологій, мікроелектроніки, ракетно-космічної, авіабудівної, суднобудівної, машинобудівної, інформаційних технологій». Виділено окремий розділ «Малий та середній бізнес: «Буде започатковано систему податкових пільг для банків залежно від обсягу наданих довгострокових кредитів для початку бізнесу. Держава візьме на себе частину ризиків надання «стартових» кредитів.Кредитні ставки будуть зменшені до європейського рівня, кредитування бізнесу перейде на довгострокову основу — від 5 до 10 років.Буде зменшено податкове навантаження, скасовано окремі податки, в тому числі і ринковий збір».


Михайло Добкін: «Єдина країна»

Кандидат в президенти пропонує рухатися на зближення з Таможним союзом і розвивати аграрний сектор як перспективний. Нічого особливо нового кандидат не пропонує, збирається підтримувати курс своєї політичної сили, яка ще кілька місяців тому малав власного президента і більшість у парламенті.


Олег Ляшко: «Звільнення України від окупантів. Порядок на своїй землі».

Кандидат пропонує свободу економічної діяльності і захист виробника. Вважає, що державний апарат повинен припинити заважати малому і середньому бізнесу, які витягнуть економіку з прірви. Правила бізнесу повинні бути одні для всіх. Ляшко усуне свавілля олігархів і монополістів. Обіцяє відмінити більшість податків, заборонити безкінечні перевірки, комісії і «відкати», обіцяє державну підтримку національним виробникам із планом розвитку.Похожие статьи:

Новости ПолитикиТимошенко требует не возвращать Конституцию- 2004 - источник

Новости ПолитикиЯкби Тимошенко звільнили, Янукович вже втратив би владу – політолог

Выборы​Новые данные по рейтингу кандидатов в Президенты Украины

Новости ПолитикиЯнукович не випустить Тимошенко до 2015 року - Луценко

Новости ПолитикиТимошенко на волі, вона їде на Майдан - Яценюк

Комментарии (2)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети