Остерігайтеся циганок-шахрайок в центрі Києва

13 декабря 2015
2046 просмотров Голосов: 0 Автор:Kovel
article11341.jpgГрупа дівчат, імовірно, циганок, працює в самому центрі столиці. Журналіст replyua.net випадково опинився в центрі Києва і став свідком "роботи" шахрайок. Циганки вибирають для себе потенційну жертву і слідують за людиною до тих пір, поки він не спуститься в перехід на Хрещатику.
 
Далі злочинниці діють удвох або вчотирьох — підходять до жертви і віднімають гроші або стільниковий телефон. Наш журналіст спостерігав за тим, як група з чотирьох циганок обікрала жертву. У поліцію подзвонили і заявили про злочин, проте поліцейські на виклик явно не поспішали і приїхали через сорок хвилин після дзвінка. Втім, наш журналіст так і не дочекався арешту злочинниць.
 
Прибулі поліцейські заявили, що цю групу громадянок в столичних відділах знають добре і неодноразово ловили в переходах, проте пізніше шахрайкам вдавалося вийти на свободу. Як пояснили нам поліцейські, злочинниці не мають документів, і за новими українськими законами притягнути їх до кримінальної відповідальності за крадіжку або вимагання можна. Ми попереджаємо киян про те, щоб вони були гранично уважними в районі Хрещатика.

Быльше — replyua.net

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети