​Благодійний аукціон ГОЛОС МИРУ

19 сентября 2014
7479 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article5614.jpg

До аукціону ГОЛОС МИРУ вже долучились: Таня Пискарева, Vadym Krasnooky, Светлана Тарабарова, Tamerlan Odesskiy & Алена Омаргалиева, Брати Гадюкіни, Кishе. 21 вересня в Міжнародний День Миру, будуть викладені лоти артистів в нашій спільноті. Кожен з вас може стати ГОЛОСОМ МИРУ долучившись до аукціону!


Благодійний марафон «ГОЛОС МИРУ» створено з метою привернути увагу суспільства щодо підтримки наших Захисників та зібрати кошти на допомогу добровольчим батальйонам «Батьківщина», «Рух Опору», пораненим та сім’ям загиблих.

Ви можете придбати унікальні речі відомих українських митців, діячів культури і мистецтва, артистів, спортсменів з їх автографами, патріотичні сувеніри, прикраси, майстер-класи, картини та багато цікавого.

Всі лоти ви можете знайти в фотоальбомах нашої сторінки. Стартова ціна лоту та День завершення торгів вказані в описі до фото. Свою ставку варто робити в коментарях до фотографії лоту. (В описі до фото вказана дата закінчення торгів — це останній день, коли ще приймаються ставки). Переможцем стане той, хто запропонує найвищу ціну.

Приєднуючись до нас, ви не просто купуєте цікаву річ чи послугу, а долучаєтесь до нашої спільної перемоги. Кошти від аукціону підуть на лікування людей, які заради миру в Україні віддали своє здоров’я, а особисто ви на згадку про свою благочинність отримуєте обраний вами лот.
Якщо вам цікаво, тоді розглядайте представлені лоти, обирайте, які вам до вподоби та змагайтеся за омріяну річ!
Переможе найспритніший! Бажаємо успіхів!

Зробіть ДОБРУ СПРАВУ – РОЗКАЖІТЬ друзям про аукціон ГОЛОС МИРУ. Адже наша головна мета – привернути увагу суспільства щодо підтримки наших Захисників.

Окрім покупки, ви можете зробити благодійні внески на допомогу нашим солдатам: картковий рахунок: 26002052613565 МФО 320649 ПАТАТ Приватбанк

Звіт про зібрані кошти та витрати буде представлений на нашій сторінці.

Якщо Ви митець, діяч культури та мистецтва, артист, спортсмен і бажаєте долучитись до благодійності та виставити власний лот, звертайтесь до адміністраторів групи. Будемо вдячні за допомогу.

РАЗОМ СТАНЕМО ГОЛОСОМ МИРУ! СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!

Детальні умови проведення аукціону дивіться в розділі Інформація.
Інформацію щодо участі в аукціоні ви можете дізнатися у координатора — Анастасії моб.:0504138382

Похожие статьи:

Релизы«Мечте навстречу» приглашает на «Фестиваль пысанки 2014»

РелизыVIII ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «НАЗУСТРІЧ МРІЇ»

Релизы​Благодійний аукціон Великодніх подарунків від хрещених «Назустріч мрії»!

Релизы​Марафон «Напиши лист підтримки Захиснику України»

Новости КиеваФабрика Эстрада Татьяны Пискаревой, МОО «Навстречу Мечте» и концерт-холл Carribean Club представили благотворительный концерт «Птица надежды»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk