​Марафон «Напиши лист підтримки Захиснику України»

29 августа 2014
47173 просмотра Голосов: 1 Автор:Pavel Nek
article5479.jpg

Учасники VIII фестивалю «Назустріч мрії», вже довели усій країні, що таке мир, єдність, спільна справа та розуміння один одного незважаючи на те, якою мовою ти спілкуєшся. Діти з різних куточків України виступили разом на одній сцені. Їх об’єднувала любов, до Бога, до людей, до Батьківщини, прагнення миру. Ми віримо, що любов переможе, адже вона сильніша за війну!

Одразу, після проведення VIII фестивалю «Назустріч мрії», ми оголосили про проведення марафону «Діти за мир, за єдину Україну», і закликали дітей та молодь присвячувати свої творчі роботи: малюнки, флеш-моби, вірші, пісні – темі миру (всі відео дітей викладені на нашому каналі https://www.youtube.com/user/NazystrichMriji)

До он-лайн марафону «Діти за мир, за єдину Україну» приєдналася також молодь із виховних колоній для неповнолітніх. В силу життєвих обставин, вони потрапили в місця позбавлення волі, але ніхто з них не залишився осторонь біди, яка спіткала нашу Державу.

Усі свої творчі роботи, малюнки, вишиті рушники, вірші, пісні, вони присвятили – темі миру й злагоди в нашій країні. Цікавий той факт, що серед малюнків до нас потрапив проникливий «ЛИСТ ДО СОЛДАТА» дівчинки з Мелітопольської виховної колонії, яка сама родом з Донецької області. Дівчина написала листа своєму однолітку-солдату, адже їхні долі склалися по-різному… Оксанка дякує йому за те, що він захищає її, а вона робить все можливе, щоб своєю поведінкою, своїм ставленням якнайшвидше повернутися до нормального життя, зробити щось корисне для суспільства.

Ми, як громадяни України та організатори фестивалю дитячої творчості «Назустріч мрії», співчуваємо усім, хто опинився в зоні бойових дій на Сході нашої країни та разом виступаємо із закликом до миру! Тож ми продовжуємо наш марафон «Діти за мир, за єдину Україну» і закликаємо усіх дітей та молодь писати листи підтримки нашим солдатам-Захисникам України.

Будь ласка, надсилайте свої твори на тему Миру на електронну адресу [email protected], ами, разом з найкращими творчими роботами передамо їх військовим в зону АТО. Також Ви можете розмістити свої відео ролики на каналі YouTube, надіслати нам посилання на відео для розміщення в соц. мережах на сторінках: https://www.facebook.com

http://vk.com/club14136234

Ми вдячні нашим військовим, які захищають нас і наших дітей, але це також чиїсь діти, чоловіки, батьки, брати, тож, бажаємо їм найскорішого повернення додому живими й здоровими, а нашій країні миру й злагоди.

Р.s.

Усі учасники марафону «Діти за мир, за єдину Україну» отримають дипломи за участь.

Координатор марафону «Діти за мир, за єдину Україну» — Волгіна Анастасія моб.:0504138382Похожие статьи:

РелизыVIII ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «НАЗУСТРІЧ МРІЇ»

Новости КиеваФабрика Эстрада Татьяны Пискаревой, МОО «Навстречу Мечте» и концерт-холл Carribean Club представили благотворительный концерт «Птица надежды»

Релизы​Благодійний аукціон Великодніх подарунків від хрещених «Назустріч мрії»!

Релизы​Благодійний аукціон ГОЛОС МИРУ

Релизы«Мечте навстречу» приглашает на «Фестиваль пысанки 2014»

Комментарии (2)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk