Благодійний фонд «Дніпровський» отримав подяку Київського міського голови В. Кличко за активну участь в організації Народної толоки «Пліч-о-пліч» з упорядкування території Труханового острова

18 августа 2014
6773 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article5427.jpg

Організаторами цієї хорошої справи були Фонд волонтерів України (голова Нагорний Тимофій), Благодійний фонд «Дніпровський» (президент Павленко Анатолій), Рада громадських ініціатив (голова Кадачигов Вадим) та Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація (голова Горбунов Ярослав).

Метою цього заходу, поряд з необхідністю приведення території відомого і дуже популярного місця відпочинку киян та гостей столиці у належний санітарний стан, організатори визначили привернення уваги суспільства, особливо київської громади та влади, до проблем донбасівців і кримчан, переважно жінок та дітей, які вимушено знаходяться в тимчасових місцях перебування на території міста Києва та Київської області.


Спільна праця киян, гостей з Криму й Сходу країни сприяла їх згуртуванню та порозумінню. Очевидно, що тільки разом ми зможемо подолати ті негаразди, які наразі переживає Україна як суверенна, соборна держава.

Активну участь в організації та проведенні Народної толоки «Пліч-о-пліч» прийняли комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м. Києва, комунальне підприємство «Плесо», комунальне підприємство «Київавтошляхміст», ТОВ «Київміськвторресурси», громадське формування «Громадська варта» Дніпровського району м. Києва, громадська організація «Чесна та свята країна».В прибиранні території Труханового острова взяло участь понад 300 киян та вимушених переселенців з Криму, Донецької та Луганської областей.

У заході взяли участь Київський міський голова Віталій Кличко, міністр у справах сім`ї та молоді Дмитро Булатов, голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Ярослав Горбунов, Народний артист України Вадим Писарєв, голова Фонду волонтерів України Тимофій Нагорний.


Всім організаторам та активним учасникам Народної толоки на Трухановому острові Київський міський голова Віталій Кличко висловив свою подяку.

Похожие статьи:

Общество27 червня пройшла Церемонія нагородження волонтерськими відмінностями «Народне визнання»

Новости в мире​5-річна дитина зламала авторизацію «Xbox Live»

Новости КиеваВ Днепровском районе Киева стартовал онлайн флешмоб - Мы любим Днепровский район

Новости ПолитикиТурчинов, Ковальчук та Павленко лишили депутатського мандату

Новости СпортаЗолотий м'яч 2013: Сьогодні відбудеться офіційна церемонія нагородження

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk