ГОЛОС МИРУ ВИРУШАЄ ДО ЛЬВОВА

3 ноября 2014
5573 просмотра Голосов: 0 Автор:Dreamy
article5921.jpg

Організаторами благодійного концерту ГОЛОС МИРУ є: Асоціація громадських організацій «Соціальний захист», Міжнародна громадська організація «Назустріч мрії» таБлагодійний фонд «Рух Опору», які об’єднали всі свої зусилля та ресурси для надання допомоги українським військовим.

Учасники марафону Голос Миру вже побували на Сході України в зоні АТО – містах Краматорськ, Дзержинск, Слов’янськ. Дали благодійний концерт для наших Захисників та передали малюнки-листи-підтримки про мир і перемогу від дітей з дитячих будинків і шкіл-інтернатів, а також гуманітарну допомогу.
Окрім того, в соціальній мережі фейсбук на сторінці Голосу миру (https://www.facebook.com/golos.miry) відбувається онлайн аукціон в якому прийняли участь відомі митці, артисти, художники та видатні діячі. Завдяки проданим лотам, вдалось зібрати кошти, на які ми закупили хірургічні зшиваючі апарати, касети до них для проведення оперативних втручань, а також плазмові телевізори, які привеземо у Львівський військовий госпіталь.
Кожного дня до благодійного марафону Голос Миру долучаються все більше і більше волонтерів, завдяки компанії Кока-Кола, МБФ «Футбенк», МБФ «Батьківщина» ми зможемо передати військовим, які постраждали в зоні АТО: вітаміни, ліки, солодощі, соки та воду, а також дитячі малюнки-листи підтримки.
У такий нелегкий час кожен з нас має внести свою посильну лепту в спільну справу щодо підтримки наших солдатів, які постраждали в зоні бойових дій на Сході нашої країни. Благодійна допомога стає особливо цінною тоді, коли ця допомога стосується збереження людських життів, долі цілих сімей, і незахищених дітей.
Благодійний концерт ГОЛОС МИРУ відбудеться за адресою: м.Львів, вул. Личаківська, 26, Військовий госпіталь. Початок о 17:00. Акредитація для ЗМІ за тел./факс: +38044 428-57-18; моб тел: 0973401657; електронна адрес: [email protected]
Інформаційними спонсорами благодійного концерту Голос Миру виступають — найбільша на Західній Україні радіостація«Галичина», інформаційне агенство «Дивись. Інфо» та газета «Культура і життя».

Похожие статьи:

Новости КиеваФабрика Эстрада Татьяны Пискаревой, МОО «Навстречу Мечте» и концерт-холл Carribean Club представили благотворительный концерт «Птица надежды»

Релизы​Благодійний аукціон Великодніх подарунків від хрещених «Назустріч мрії»!

Релизы​Марафон «Напиши лист підтримки Захиснику України»

РелизыVIII ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «НАЗУСТРІЧ МРІЇ»

Релизы«Мечте навстречу» приглашает на «Фестиваль пысанки 2014»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk