Конкурс: Будуємо нову Україну

19 мая 2014
6812 просмотров Голосов: 1 Автор:manknteu
article4786.jpg

Кожен бажаючий має унікальну можливість поділитися своїми міркуваннями та баченнями економічного, соціального та політичного життя України. Організатори конкурсу есе закликають людей, які знають напевне, яких реформ потребує наша держава в сучасних умовах, не залишатися осторонь та брати активну участь у розбудові держави нового зразка.

Ужгородська молодіжна громадська організація "Єдине студентство" у співпраці із Закарпатською обласною державною адміністрацією 5 травня оголосили про старт конкурсу есе та закликали усіх, хто має пропозиції, висловити їх та долучитися до проведення конкурсу.

Вимоги до конкурсних робіт:

1.Наявність конкретних пропозицій і шляхів їх втілення,

2.Відсутність критики влади.

Конкрс триває до 25 травня включно.

Результати цьогорічного конкурсу будуть оголошені 29 травня на Молодіжному форумі, який так само проводить ця організація з метою консолідувати зусилля молодіжних організацій області навколо своїх проблем.

Переможці конкурсу отримають можливість пройти стажування в Комітетах Верховної Ради України а також право взяти участь у Студентській республіці Закарпаття в якості експерті оргдіяльнісної гри.

Не обов«язково бути закарпатцем, аби взяти участь у конкурсі. Поділіться своїми думками і ви: надішліть ваші думки на електронну адресу: [email protected].


Похожие статьи:

Коммунальные предприятия​Комунальна сфера просить термінових змін

Новости ПолитикиВ Ужгороді спалили машину мера

Туризм и путешествияСхід і Захід: дерево з сходу прижилося на Закарпатті

Коммунальные предприятия​Куди поділася комунальна служба Ужгорода?

Коммунальные предприятияВ Ужгороді стіни будинків обвалюються

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk