Справедливість: Костянтин Бєдовой об'єднує громадськість Київської області.

13 апреля 2016
5433 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article12412.jpg

13.04.2016 р. відбулося Народне Віче «Народ вимагає змін!» у м. Тараща.

Ініціатором Віче стали представники громадських організацій міста та уповноважений пайовик Таращанського районного споживчого товариства в складі Київоблспоживспілки — Максимова Жасмін Леонтіївна. Залучившись підтримкою команди Громадсько-політичного руху В. Наливайченка «Справедливість» в Київській області, вони висловили необхідність такої зустрічі із небайдужими мешканцями Таращі.

Передумовою Віче був інформаційний вакуум, котрий оточує діяльність практично всіх органів місцевого самоврядування та гілок місцевої влади. Відсутність конструктивного діалогу та систематичне ігнорування позицій громадськості — такий стан речей безумовно непокоїть активну громаду міста. Тому команда Громадсько-політичного руху В. Наливайченка «Справедливість» в Київській області та ГО «Держава» підтримали позицію місцевих активістів та громадськості і долучилися до проведення Народного Віче.

На Віче було озвучено чимало конструктивних тез стосовно необхідності змін, як на загальнодержавному, так і на локальному, місцевому рівні. Говорили, зокрема, про важливість взаємодії ГО та влади, можливості впливу громадськості на прийняття важливих для міста рішень та принципове перезавантаження влади для створення ефективної, відповідальної та інформаційно відкритої структури державного та місцевого управління. Як зауважив очільник Київської обласної організації Громадсько-політичного руху В. Наливайченка «Справедливість»,Костянтин Бєдовой, об'єднання однодумців можуть і повинні стати тим кроком, який дасть можливість важливих конструктивних змін на всіх рівнях — шляхом взаємодії, ефективного використання політичних методів і всебічної професійної діяльності для руху та розвитку. – Політична ситуація, яку ми маємо – є стратегічним викликом нашому поколінню. У нас є велика мотивація до змін – майбутнє наших дітей та онуків зараз залежить від нас. Тому ми повинні об'єднатися, продемонструвати новий стандарт самоорганізації – прокинутися, піднятися з диванів і почати діяти! Діяти в правовому полі, бути максимально ефективними в політичному і суспільному житті для реальної зміни країни в законний спосіб – резюмував Костянтин Бєдовой.

Похожие статьи:

ОбществоНаливайченко: в угоді з МВФ приховано масовий розпродаж народного держмайна (відео)

Политические статьиУкраїна має відкрити кримінальне провадження у військовій прокуратурі проти ФСБ Росії та Суркова, - Наливайченко

Политические статьиМатеріали "зламаної пошти" мають пройти фахову експертизу і бути долучені до матеріалів справи проти Суркова

Политические статьиВалентин Наливайченко про безпеку телекомунікацій

ОбществоСправедливость есть, и правда всегда побеждает!

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети