СВІТОВІ ЗНАМЕНИТОСТІ ОЧИСТЯТЬ ВІД СМІТТЯ РУСАНОВСЬКУ НАБЕРЕЖНУ

18 октября 2014
3766 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article5767.jpg

01.11.2014 року (субота) о 10.00 активістами та мешканцями мікрорайону буде проведено прибирання території Русановської набережної.

Мета Акції: пробудити еко-відповідальне мислення та привернути увагу мешканців Києва до проблеми культури поводження із сміттям у місцях відпочинку та інших громадських місцях.

Особливістю Акції є те, що прибирання буде здійснюватися У МАСКАХ ВІДОМИХ ОСОБИСТОСТЕЙ: Майкл Джексон, Джон Леннон, Стів Джобс, Уінстон Черчилль, Курт Кобейн, Фрідрих Енгельс, Нельсон Мандела, принцеса Діана, Мерилін Монро та інші.

Ідея Акції полягає у тому, що люди та ЗМІ звертають увагу на подібні ініціативи та проблеми, у більшості випадках, лише тоді, коли до них задіяно відомих людей. Ми вважаємо, що кожен свідомий киянин, що приймає участь у подібних заходах заслуговує на увагу та вдячність громади.

Партнерами Акції є НСК «ОЛІМПІЙСЬКИЙ» та КП «КИЇВКОМУНСЕРВІС».

Акція реалізується завдяки зусиллям групи молодих та ініціативних еко-активістів, що об’єднані спільною метою збереження ресурсів природи України. До Акції долучилися студенти Національного університету біоресурсів і природокористування, Київського Національного університету культури та мистецтв.

Ми запрошуємо мешканців Києва долучитися да нашої ініціативи. Також будемо вдячні організаціям та компаніям, які морально або інформаційно нас підтримають.

Координатор проекту:

м. Київ, вул. М.Коцюбинського, 1, к.409

(067) 218-11-38

[email protected]

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk