Відбувся конкурс із розіграшу патріотичної футболки від української поетеси

14 ноября 2014
4114 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article6053.jpg

Умови конкурсу були прості – потрібно було долучитися до спільноти ГОЛОС МИРУ та зробити репост конкурсу на власній сторінці. Більше 100 корстувачів прийняли участь в конкурсі. По закінченню — 10 листопада, за допомогою програми random.org був визначений переможець, що отримав футболку у подарунок. Переможцем стала — Ірина Анатоліївна Самойленко — вчителька школи №321, і це невипадково, як вважає сама Ірина! Ми передали їй приз і ось, що вона сказала: «Звичайно, незважаючи на свій вік, кожній людині приємно отримати подарунок. А тим більше такий! Анастасія Дмитрук — одна з тих молодих поетес, яка пише душею. Вона виражає думки молодих патріотів. Дівчинка з 9 класу, 321 в якому я викладаю українську мову та літературу Біструшкіна Анастасія захотіла написати роботу для Малої Академії Наук про поезію Майдану, АТО, тобто про сучасну патріотичну поезію. Ми знайшли багато матеріалу, але найбільше вразила нас обох поезія нікому невідомої молодої дівчинки Анастасії Дмитрук, яка прославилася своїми творами в тяжкий для нашої країни час.

І ви розумієте, як приємно мені було отримати в подарунок авторську футболку цієї дівчинки — Великої Поетеси!
Я дякую всім тим людям, які проводять акції, марафони та підтримують наших Захисників! Особливо хочу подякувати Євгенії Тимошенко президенту АМВГО «Соціальний захист» та Ірині Волгіній президенту МГО «Назустріч мрії» і всім тим, хто в цю нелегку годину знаходить час для благодійності».
Наступный конкурс для фанів сторінкі розпочнеться 1 грудня 2014 р.! Уважно слідкуйте за нашою спільнотоюГОЛОС МИРУ в мережі фейсбук: та приймайте участь!

Похожие статьи:

РелизыУВАГА! КОНКУРС! РОЗІГРУЄТЬСЯ ОРИГІНАЛЬНА ФУТБОЛКА від АРІНИ ДОМСЬКІ!

Новости в мире​«Пишаюся бути росіянином» - новий годинник від Депардьє

Новости КультурыФестиваль «Мечте навстречу» объявил набор юных участников

Политические статьиНебезпечна секта "Коло брехунів" у Рівному, або якою має бути справжня журналістика?

Новости ОбществаКОНКУРС для тих, хто хоче розвивати місцеве самоврядування

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk