Заява ​громадської спілки «Національна Асамблея України» (НАУ)

29 октября 2015
2779 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article10834.jpg

Стосовно останніх потуг влади по знищенню таких Конституційних досягнень як безкоштовні «Освіта» та «Здоров'я», заходів з попередження настання негативних наслідків, спричинених рішеннями влади

Сьогодні держава продовжує нехтувати вимогами Конституції щодо збереження генофонду українського народу. Система охорони здоров’я є застарілою та не ефективною. Громадяни отримують не якісну та не своєчасну допомогу. Інституційна компонента закладів охорони здоров’я має критичний стан. Заклади не мають самостійності навіть на рівні прийняття рішень оперативного характеру.Система працює за умови необґрунтованих витрат з бюджету, до того ж сьогодні фінансування здійснюється лише на рівні 2,7% від ВВП, а інші 3% — знаходяться «у тіні», при цьому механізму легалізації цих коштів так і не запропоновано.

МОЗ не ініціює та не реалізовує нових проектів. До того ж безпідставно, в порушення Конституції України скасовуються безкоштовні для людини медичні послуги, якими принаймні 12 млн. громадян користуються на безоплатній основі.

Держава не виховує у людини необхідність проведення постійного недорогого моніторингу власного здоров’я на протязі життя, і таким чином не зменшує навантаження на медицину. Наша медицина не може «переварити» 90% хворого населення.

Покладання новими проектами на громаду повноважень щодо медицини та освіти є не припустимими тому, що це не є повноваження громад.

Падає рівень знань у школярів та студентів. Державою не виконується вимога 56 статті Конституції щодо захисту дітей та рівних умов отримання освіти. При цьому жодна реформа в освіті не була успішною та не мала позитивного завершення.

Наголошуємо, що головними проблемами є відсутність державної політики та небажання проводити реформами усіма гілками влади – Президентом, Кабінетом міністрів, Верховною Радою.

Учасники НАУ наголошують, що майданна атмосфера не стала панувати у коридорах влади. Керманичі держави та чиновники усіх рангів продовжують їздити закордон і запитувати, що і як робити. При цьому державою не використовуються належним чином власні людські та фахові ресурси, а запозичуються керівники галузей іноземних держав, що запроваджують моделі економіки власних держав, які суттєво відрізняються від українських реалій. Основна мета такої роботи є блокування розвитку медичних та освітніх сервісів та конкуренції на цих ринку, подальша продаж та передача державного майна в руки олігархів та пов’язаних з ними структурам.

Приватний інтерес головних лікарів, керівників освіти та місцевих «князьків», які планують викупити державні заклади, та надавати послуги, як приватні, провокують незадоволення громадян через зниження якості послуг сьогодні.

В Українівідсутні будь які натяки на здійснення реформ галузей, зокрема відсутній один з головних документів – бюджет реформ. Якщо прем’єр-міністр не може зв’язати причинні наслідки провалів з підготовкою проектів та визначенням виконавців, ніколи не буде проведена жодна з оголошених реформ. До того ж відсутність головного інструментарію, неупередженого аналізу стану справ, ніколи не дасть можливості написати якісний законопроект, концепцію, програму або план.

Зміни, що відбуваються в державі йдуть на користь не громадян, а олігархів.

НАУ наполягає на виконанні Президентом, Кабінетом міністрів, Верховною Радою Конституції України. Розпочніть реформи з себе!

Не посилайтесь на те, що в Україні неможливо проводити реформи коли йде війна.

Оголошені вами 64 реформи є фейковими, і здійснюються лише для деребану коштів.

Зробіть якісну реформу освіти та здоров’я, не для олігархів та закордонних радників, а за для блага держави, людини та громадянина.

Похожие статьи:

Новости КиеваЭкс-ректор Москаленко под арестом

Новости Политики​На Турчинова подали до суду за бездіяльність

Новости Украины​Ахметов виступив проти ДНР і пообіцяв страйки (ВІДЕО)

Новости УкраиныМВС перейшло на бік народу

Новости УкраиныЗАЯВА Прес-служби Апарату Верховної Ради України

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети