Жіночий Антикорупційний Рух

23 декабря 2014
8963 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article6442.jpg

ЖАР

«Жіночий Антикорупційний Рух»

Дата: чт., 18.12.14

Місце: КНИГАРНЯ Є, м. Київ, вул. Лисенка,3.

Час: 14:00-14:45

Мета проекту:Навчити жінок з Київщини, Вінниччини, Хмельниччини користуватись інструментами моніторингу та виявлення проявів корупції шляхом впровадженню публічних антикорупційних заходів.

Тривалість реалізації проекту: грудень 2014 – лютий 2015 року.

Царькова Станіслава, представник Канадського Фонду Місцевих Ініціатив, повідомила, що фонд має можливість підтримувати подібні громадські ініціативи. Направлення проектів дуже різна: підтримка жінок, допомога східним областям та Криму, антикорупційні проекти.

Ткаченко Лілія, координатор Київської області проекту «ЖАР», зазначила, що проект був створений на вимогу сучасних потреб, адже, організовуючи соціальні, екологічні проекти, активісти часто зустрічаються з проявами корупції і звертаються за консультаціями як вчинити, до кого звертатися, як ефективно діяти в правовому полі. «У той час, коли назва проекту прийшла мені на думку, в уяві, перед очима постали впевнені, активні, готові до перемог «ЖАРу» (Жіночого Антикорупційного Руху). Сподіваємось, проект для багатьох буде чудовою можливістю отримати необхідний інструментарій до гарячої боротьби за світ без корупції! Впевнені, буде гаряче!

Тихонова Дарія, координатор Вінницької області, наголосила на тому, щоУчасть у проекті Безкоштовна таорганізатори забезпечують проживання і харчування, а також компенсують транспортні витрати учасниць. Організаторами та експертами проекту «Жіночий Антикорупційний Рух» буде відібрано 21 учасницю з трьох областей України (Київської, Вінницької та Хмельницької) до 14.01.15. Реалізація проекту передбачає три важливі складові:

1.Діяльність з подолання корупції;

2.Гендерний фактор: цільовою аудиторію проекту є жінки;

3.Залучення до навчального процесу декількох жінок з інвалідність, тому що тема інклюзії дуже важлива.

Проект відбудеться у три етапи:

І етап (Січень 2015): 2- денний Семінар на тему: «Корупція на місцевому рівні: зловживання з публічними фінансами, майном, земельні махінації. Інструменти впливу. Доступ до публічної інформації» у м. Вінниця.

ІІ етап (Лютий 2015): 2- денний Семінар на тему: «Відкритість та прозорість органів влади, як запорука боротьби з корупцією. Особливості організації антикорупційних кампаній» у м. Хмельницький

ІІІ етап (Лютий 2015): Звітна конференція у м. Києві

Для участі у проекті потрібно заповнити реєстраційну анкету за посиланням http://goo.gl/u8CCGE

до 11.01.2015 включно.

Організатори проекту: громадська організація «Українські Креативні Реформатори», Центр Громадської Активності «РЕЗУЛЬТАТ», Хмельницький молодіжний Клуб розвитку.

За підтримки: Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Центру політичних студій та аналітики, Молодіжної громадської організації «Гармонія».

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ (Реліз, ФОТО):WWW.EX.UA/465060441570

Координатор проекту Київської області, Голова ГО «Українські Креативні Реформатори»

Ткаченко Лілія

ukrdobro1@gmail.com

063-436-65-65, 095-27-29-579

Проект фінансується за підтримки Канадського фонду місцевих ініціатив

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети