​Про перенесення виборів не може бути і мови – Порошенко

21 апреля 2014
3525 просмотров Голосов: 0 Автор:Evgeniuses Volya
article4538.jpg

— Про перенесення президентських виборів, призначених на 25 травня, не може бути і мови, — заявив Петро Порошенко у рамках 7-го Київського форуму по безпеці.

За словами Порошенка, «черговий форум безпеки проходить в умовах, коли Україна стала об'єктом агресії, частина території окупована, коли із зовнішніх джерел ведеться підривання екстремістами стабільності в південно-східних регіонах України, а післявоєнна система європейської безпеки зруйнована».

У таких умовах, на його думку, найпріоритетніше — проведення виборів президента України 25 травня.

— Будь-які розмови про перенесення волевиявлення необхідно розглядати як державну зраду, — вважає Порошенко. — Не може бути і мови про будь-яке перенесення виборів, з будь-якого приводу — це державна зрада. Оскільки якщо вибори не будуть проведені, риски і грози кардинально виростуть. Ті, хто сьогодні намагається, або у вигляді внесення законопроекту, або у вигляді діалогу, заявляти, що зараз вибори не вчасно, є зрадниками держави.

Після проведення виборів, першочерговим повинні стати об'єднання українського суспільства і проведення рішучих реформ. На думку Порошенка, саме процвітання України допоможе повернути країні анексований Росією Крим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: Хто стане фаворитом Порошенка на Закарпатті?

Крім того, він заявив, що усі питання, пов'язані з конституційними змінами і майбутнім української держави, повинні вирішуватися виключно українським суспільством, а не іншими сторонами за межами країни.

На його думку, до початку «будь-яких переговорів» конституційна комісія Верховної Ради повинна запропонувати українському суспільству на обговорення концепцію конституційних змін.У цій концепції необхідно вказати чіткий баланс повноважень між урядом і президентом, а також серйозне делегування повноважень місцевим органам управління. При цьому, необхідно створити «міцну вертикаль влади, яка гарантує суверенітет і територіальну цілісність нашої держави».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: Олександр Турчинов розпорядився «забезпечити охорону» Юлії Тимошенко, Михайлу Добкіну, Петру Порошенку

Нагадаємо: згідно з даними опитування компанії «Research&Branding Group», кандидатуру Петра Порошенка на виборах президента готові підтримати 24,2% українців, а 10,1% — Юлію Тимошенко.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯкби Тимошенко звільнили, Янукович вже втратив би владу – політолог

Новости ПолитикиЯнукович не випустить Тимошенко до 2015 року - Луценко

Новости ПолитикиТимошенко требует не возвращать Конституцию- 2004 - источник

Новости ПолитикиТимошенко на волі, вона їде на Майдан - Яценюк

Выборы​Новые данные по рейтингу кандидатов в Президенты Украины

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети