​США асигнували Україні на проведення виборів $11,4 мільйонів

15 апреля 2014
4474 просмотра Голосов: 0 Автор:
article4469.jpg

США надали Україні допомогу на суму $ 11,4 млн в цілях організації дострокових президентських виборів, запланованих на 25 травня.

Як повідомила офіційний представник держдепартаменту Джен Псакі, кошти виділені по лінії зовнішньополітичного відомства та Управління міжнародного розвитку (УМР) США.

У Вашингтоні розраховують, що це сприятиме проведенню «вільних, чесних і мирних виборів» голови української держави, зазначила американський дипломат.

Гроші будуть використані для підтримки місцевих і міжнародних спостерігачів, удосконалення процесу голосування, забезпечення виборців необхідною інформацією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: Хейгел бачить «довгострокові наслідки» дій Росії в Україні.

Говорячи про військову допомогу, представник держдепартаменту зазначила, що США передали приблизно 300 тисяч продовольчих пайків для збройних сил України і продовжують вивчати їхні потреби.

— Відповідно з цим ми вирішимо, яким чином можна було б сприяти Україні в галузі безпеки, — сказала пані Псакі, підкресливши, що в будь-якому випадку головна увага США — приділяти увагу «дипломатії та економічній допомозі».

— Ми не бачимо можливості врегулювання цієї кризи військовим шляхом, — додала вона.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети