Виборча пастка спрацювала.

31 марта 2014
4133 просмотра Голосов: 0 Автор:Пророк
article4345.jpg

Виборча пастка спрацювала.
Наближаються позачергові вибори Президента України. Без сумніву, ці вибори є важкими за задумом, сумнівними своїм успіхом та небезпечними при здійсненні.
Тому, я пророк Мирослав Копак попередив про це виборців України своєю публікацією: «Воля – або смерть».
24 березня цього року я запропонував свою публікацію тернопільським ЗМІ, але тоді жодної потреби по вмішуванні у виборчий процес у мене не було. Пророк нічого просто так не робить, а усе за натхненням Духа Святого. На жаль, усі вони промовчали. Це був черговий «глас вопіющого в пустелі».
У публікації я попереджував, що виборами нам знову налаштують якусь пастку. І ось, уже ввечері цього дня пастка спрацювала, бо це було чергове волання Боже, вказуючи на правильність пророчих рекомендацій.
Господь обставинами, а саме неординарною подією – ліквідацією лідера «Правого сектору» по Західній Україні Олександра Музичка, завзиває схаменутися народ України.
Ця особа, як і я балотувалася народним депутатом України до Верховної Ради сьомого скликання. Журналістськими обставинами я був розміщений разом з Музичком у спільній публікації:»В Раду идут пророк и начальник личной охраны Джохара Дудаева» (Цензор. нет від. 14.09.2012 р.)
Вражає зухвало-показовий процес ліквідації Музичка.
Що ж каже Кремль у цьому зв’язку? Він каже, що ліквідація Олександра відбулася на замовлення ФСБ Росії. Із цього випливає, що виконавцями кремлівського плану ліквідації члена «Правого Сектору» є діюча демократична влада. Отже, новітня демократична влада сама попросилася бути добре нагостреним скальпелем у руках досвідченого хірурга. Кремлівський ескулап знає що робить – ліквідовує назавжди українську незалежність руками демократичної влади, щоб самим залишитися «білими та пухнастими».
Дії Кремля показують усім українським виборцям, чий задум вони виконують та який сумнівний успіх з прогнозований агресором. Очевидно, що ці вибори йому надзвичайно вигідні, а для виборців це чергова пастка. Адже, українцям не потрібні вибори заради виборів. Вибори можуть бути оправдані тільки у тому випадку, коли Президентом України стане людина з демократичного оточення.
Але, хто із виборців захоче голосувати за кандидатів, котрих потрібно вибирати не у Президенти, а у ЗЕКи.
То чи потрібні українцям такі вибори?
Переконаний, що ні.
В Україні потрібно провести спочатку референдум по затвердженні редакції нової Конституції України, а уже потім обирати легітимного главу держави.
Переконаний, що тільки таким чином ми переможемо – збережем Україну.
Для втілення цієї ініціативи, весь небайдужий народ України повинен згуртуватися та зорганізуватися у громадське об’єднання.
З нами Бог. Україна чекає наших дій. Амінь.

Пророк: Мирослав Копак.

P.S. Усім небайдужим, а також зацікавленим в положеннях Нової Конституції України, претендентам нової української влади: Президента України, депутатів Верховної Ради України, депутатів обласних, районних, міських і сільських рад, міських та сільських голів прошу звертатися за наступними адресами: muroslav.kopak@ukr.net www.facebook.com/prorok.ua
А/с №736, м.Тернопіль-24, 46024.
31.03.2014 р.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети