Три помилки, які при зміні коліс допускають водії

12 мая 2020
14966 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19424.jpg

Багато автомобілістів вважають за краще не користуватися послугами шиномонтажу і самостійно змінюють колеса при зміні сезону.

Потрбно  поважати цих людей — мало хто в наш час любить щось робити своїми руками.Про це пише avtobloger.

Однак ми  часто бачимо, як багато водіїв при такій, здавалося б, простій процедурі, допускають одні і ті ж, грубі помилки.

1.Невідповідне місце
Дуже часто водії проводять зміну коліс на невідповідній для цього поверхні. Наприклад на нерівній, горбистій поверхні. Крім незручності, виконувати цю процедуру на такій поверхні ще й небезпечно: домкрат може завалитися на бік і авто впаде.

Наслідки при такому розкладі можуть бути різні, починаючи від мінімальних втрат, коли нічого в авто не зламається і його просто потрібно буде підняти і закінчуючи тим, що людині, яка виконує процедуру або стоїть поруч, затисне ногу. 
Поверхня повинна бути рівною, без ухилу, бажано тверда, наприклад асфальт.

2.Відсутність страховки
Треба  визнати, ми часто допускаємо цю помилку. Домкрат, це, звичайно ж, надійний інструмент, проте і він може вийти з ладу, або ж, як сказано раніше, завалитися на бік.Саме для таких випадків потрібно себе страхувати. Як це робити? 
Досить просто — потрібно лише щось підкласти під автомобіль, наприклад свіжий пеньок або старе, непотрібне колесо.

3.Поспіх
Як говорить прислів'я: "Хто поспішить — людей насмішить". Звичайно, потрібно сказати, не завжди поспіх викликає сміх, іноді дійсно стає шкода людей, які поспішали.Коли ви поспішаєте, вашу увага дуже сильно розсіюється, ви звертаєте увагу на кілька речей одночасно, янаслідок, можете пропустити важливий момент: забути затягнути болти / гайки, підставити страховку, переплутати колеса (якщо шини спрямовані).

Тому, коли ви займаєтеся чимось важливим, особливо якщо це стосується вашого життя і здоров'я, будьте гранично уважні і фокусуйте увагу на процесі.

Похожие статьи:

Образование и наукаВ індійському підручнику написали про атомний удар Японії по США

IT-ТехнологииApple випустила нову версію IOS

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети