В Україні стартував продаж електрокросовера на базі ZAZ Forza

7 июня 2020
14970 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19472.jpg

В Україні почалися продажі нової моделі Chery — електричного кросовера Tiggo 3XE. Він є "розеточною" версією паливного Chery Tiggo 2.

Chery Tiggo 3XE — бюджетний електричний кросовер, який побудований на тій же платформі, що і добре відома в нашій країні модель ZAZ Forza (в основі обох моделей лежить шасі Chery A13).

У плані зовнішнього вигляду електрокрос практично повністю повторює бензинового побратима — навіть задній бампер з вирізом для вихлопу залишився стандартним. Відрізнити його можна лише за іншою фальшрадіаторною решіткою (тут встановлена ​​заглушка з люком по центру, за яким ховається зарядне гніздо), а також блакитним акцентом на кузові і колесах. Крім того, у Tiggo 3XE менший кліренс через батарею, встановлену в підлозі.

Салон також відрізняється мінімально: тут прописалася нова приладова панель, замість важеля КП — круглий селектор трансмісії, а стандартна обробка розбавлена ​​акцентами того ж блакитного кольору.

Chery Tiggo 3XE пропонується з двома батареями на вибір — ємністю 49 кВтг і 54,3 кВтг. У першому випадку запас ходу (по циклу NEDC) становить 351 км, у другому — 401 км. Мотор у обох версій один — віддачею 122 л.с. і 276 Нм, він передає тягу на передню вісь. Максимальна швидкість руху становить 150 км / год.

Мінімальна ціна Chery Tiggo 3XE на українському ринку — 16 тисяч доларів.

.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети