В Україні вводять нові Правила дорожнього руху

29 октября 2021
2669 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article20229.jpg

З 1 листопада в Україні набудуть чинності нові Правила дорожнього руху. Відповідні зміни вніс Кабінет міністрів України. Нинішня редакція — з масштабними змінами. У документі сказано, що з'являться нові дорожні знаки: житлова зона, пішохідна доріжка, початок населеного пункту та його закінчення, напрямки повороту, місця для дозволеної зупинки та стоянки, заборони руху транспортних засобів. Буде введено нову розмітку для позначення «лежачого поліцейського», виділених паркомісць уздовж доріг, а також наближення до кільцевої розв'язки, перед виходами зі шкіл, покажчики місць концентрації ДТП. До вертикальної розмітки, що вже діє, додадуть жовто-червону.  

 Зміниться  класифікація державних доріг. Крім трьох загальноприйнятих типів (міжнародні, національні та регіональні) запроваджується четвертий – територіальний.Однією з найважливіших змін є обмеження швидкості за межами населених пунктів, які регулюються шириною розмітки.Ви не зможете рухатися зі швидкістю 110 км/година, якщо елемент дороги, що відокремлює транспортні потоки протилежних напрямків, не виділено розміткою 1.2 (раніше було 1.1 або 1.2). Розмітки відрізняються своєю шириною – до 15 см та 20 см відповідно. 

Крім того, до документа внесено зміни, пов'язані з рухом велосипедистів, пішоходів та людей з порушенням зору. А саме:
— вперше вводиться поняття про велосипедну смугу та велосипедного переїзду, регламентовано рухи велосипедистів, враховано їхні права та обов'язки, позначено рух пішоходів та велосипедистів, а також рух осіб з порушенням зору.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети