Протидія злочинності в Києві в програмі "Безпечна столиця" на 2016-2018 роки

8 декабря 2015
3070 просмотров Голосов: 0 Автор:Kovel
article11284.jpg

Київ може стати безпечнішим уже з наступного року.  3 грудня 2015 Київський міський голова Віталій Кличко підписав документ  №1180  «Про схвалення проекту Міської цільової комплексної програми профілактики та протидії злочинності в місті Києві "Безпечна столиця" на 2016-2018 роки». Далі програму буде подано на розгляд депутатам Київради.

Дана програма розрахована на три роки. На її реалізацію з міської скарбниці заплановано витратити 510 778,32 тисяч гривень.

-Події, які трапилися в останні роки у столиці вплинули на збільшення кількості правопорушень. Лише за неповний рік кількість правопорушень кількість зареєстрованих правопорушень збільшилася на 7 % у порівнянні з аналогічним періодом 2014-го, а саме 37116 проти 34 711. Крім того, у столиці почали дуже часто виявляти зброю і вибухові речовини. Також намітилася стійка тенденція до зростання рівня злочинності у сфері незаконного обігу психотропних речовин, - зазначено у документі.

Отож  ця програма має, якщо не подолати, то принаймні серйозно зменшити  хвилю насильства у столиці. Зокрема передбачено, що співпрацюватимуть не лише міські служби й Департаменти, а й правоохоронці – поліція, прокуратура, служба з надзвичайних ситуацій, а також громадські організації і самі кияни.

Основними напрями роботи програми стане запобігання поширенню наркоманії,  мінімізація злочинного впливу на неповнолітніх та молодіжне середовище, попередження та зменшення кримінального тиску на економічні відносини, забезпечення безпеки в житлових будинках і громадських спорудах.

Також планується подальший розвиток Системи централізованого управління нарядами міліції «Цунамі» (детальніше про програму читайтетут), автоматизація роботи та впровадження новітніх технологій в роботі правоохоронців. До слова перелік заходів  розвитку  лише цієї системи має 16 пунктів. Одним із яких передбачено встановити камери відео спостереження у київському метрополітені, і підключити їх до системи спостереження ГУ МВС України.

У столиці очікують отримати значний соціальний ефект після впровадження цієї програми.  Навіть підрахували, що якщо у 2016 році правоохоронці розкриють 15 тисяч злочинів, то у 2018-му  — 17 тисяч. Міська влада також готова, що за цей час кияни стануть активнішими, і частіше звертатимуться до правоохоронців із різноманітними зверненнями, листами і скаргами. Для киян ж головне, аби програма була ефективною, і на вулицях було безпечно.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииSkype досі не працює

Политические статьиЯдерна програма буде підписана вже сьогодні

Здоровье и медицинаЗа допомогою смартфону можна виявити у себе рак

IT-ТехнологииОплачувати покупки можна буде ключами від машини

Новости КиеваСпівробітник Беркута стріляв у журналістів - ЗМІ

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети