Влада змінилась, а «здирники» залишились.

7 июня 2014
4954 просмотра Голосов: 0 Автор:Elka
article4973.jpg

Ще за часів головування у Київській міській раді Леоніда Черновецького вигадали, як зробити цей дерибан більш зручним. Схема по суті не складна. Пан Черновецький та його молода команда вирішили, що життя треба покращувати а роботу спрощувати, принаймні собі. От і вирішили створити собі, так би мовити, гаманець, в який будуть стікати кошти від операції з комунальною власністю. Цим гаманцем виявилось комунальне підприємство «Київжитлоспецексплуатація». І чим це підприємство тільки не займалося — реконструкції будівель, ремонти, надання в оренду нежитлових приміщень і навіть сервітут встановлюють для місцевих провайдерів.

За час роботи цього підприємства до нього і позови до суду подавали, і прокуратура міста Києва відкривала кримінальні справи по факту присвоєння бюджетних коштів, і Антимонопольний комітет проводив розслідування діяльності цього підприємства, та зупинити його нікому не було під силу. Най резонанснішим став момент призначення у 2011 Київською міською радою КЖСЕ, начебто для врегулювання діяльності телекомунікаційних підприємств, збирати кошти з місцевих провайдерів за розміщення їхніх мереж у житлових і не житлових будівлях комунальної власності. Останні до речі мовчати не збирались і безліч разів звертались до різних органів і виконавчої виконавчої, і до правоохоронних органів, з вимогами припинити таку, без сумніву незаконну діяльність. Та як і раніше — все марно. Відповідь у всіх одна — все в рамках закону. Та як все може бути в рамках закону якщо особисто в моєму будинку по вулиці _______ «Тріолан», без мого відома, продірявив підлогу на загальному коридорі з першого по останній поверхи і труб понаварював, хто ж їм таке дозволив? Можливо, таж «Київжитлоспецексплуатація»?! Я навіть не здивуюсь, якщо так!

І от, що обурює, згідно законодавства, багатоквартирні житлові будинки квартири в яких приватизовано вже не є комунальною власністю, а таких в Києві переважна більшість якщо не всі. Та КЖСЕ навіть не звертало на це уваги, мовляв їх ЖЕКи обслуговують а значить вони комунальні і з часом знахабніли на стільки, що стягували кошти з провайдерів за будинки, що були на обслуговуванні ОСББ.

У мене до Вас питання: якщо приватна власність використовується без дозволу власників, за це отримуються кошти, які потім незрозуміло куди діваються, то як би Ви це назвали? Особисто я крадіжкою або шахрайством та аж ніяк не законною діяльністю.

Насправді, діяльність КЖСЕ — це досить зручний важіль управління, коли одна організація приймає рішення за все населення міста Києва — що є досить ефективним механізмом, для створення монополії. Монополія ж, як відомо ніколи не працювала на користь споживача, вона завжди була методом створення диктатури в умовах якої вибір не просто обмежується, він по суті відсутній.

І, як наслідок ті ж таки послуги кабельного телебачення чи Інтернет в кінцевому рахунку надаватиме один провайдер. А телебачення і Інтернет, між іншим, два най поширеніші способи доступу до інформації.

А от до відповідальності притягнути їх буде складно, бо усвідомлюючи протиправність своїх дій ці здирник, а іншим словом їх не назвеш, створили Дирекцію з розвитку телекомунікаційних мереж комунального підприємства «Київжитлоспецексплуатація». І у випадку, якщо щось піде не так, вони запросто зможуть сказати: це не ми, це Дирекція. Фактично так і є Дирекція є тими руками які гроші тягнуть. Так, це банально. Але, мені здається, що саме так і буде.

Перед законом всі рівні, основний принцип законності, в якому впевнені всі, до тих пір поки ця рівність когось не торкнеться. За останній час, під гаслом люстрації майже всіх, чиновників замінили іншими. Та яка з цього користь. Люстрація, яку так рекламують, це фактично звичайний рекламний слоган у передвиборчій кампанії. Так, багатьох чиновників звільнили! Та прийшли нові, краще сказати, нові-старі чиновники. А, щодо КЖСЕ, там все як і було, Дирекція з розвитку телекомунікаційних мереж, продовжує і далі тягнути гроші. Так звана люстрація пройшла повз цих здирників.

Отак просто, одним махом, створили дві монополії, і майно контролюють, і доступ до інформації та нікому діла до них нема. Особисто мені, буде дуже шкода якщо відповідальність за це ніхто і так не понесе.

Похожие статьи:

Новости КиеваУ центрі Києва частково обмежать рух

Новости КиеваКличко проведе Економічний форум, щоб показати Київ світу

ВыборыСклад нової Київради: директори ринків, забудовники і радники нардепів

Экономика​Економіка України не справляється з політикою

БеспределАнонсоване Губарєвим повстання в Києві розростається

Теги: києв, кжсе
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk