Китайську компанію ZTE змусили покинути ринок і призупинити виробництво смартфонів

10 мая 2018
24908 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article17239.jpg

Адміністрація президента Трампа заборонила китайській компанії ZTE  використовувати компоненти для смартфонів вироблені в Сполучених Штатах. В результаті  завод ZTE змушено заявив про припинення  "великої операційної діяльностіі". 

Про це йдеться в статті New York Times.

На заводі ZTE в Шеньчжені було зупинено виробництво, а робочі поки знаходяться в своїх гуртожитках "в підвішеному стані".

Торгівля акціями ZTE припинена на кілька тижнів, уточнює New York Times з посиланням на біржові джерела.

Смартфони перестали продаватися на майданчику Taobao від Alibaba Group, але на Aliexpress деякі моделі все ще доступні.

Також закрився онлайн-магазин ZTE. Ймовірно, компанія втратила доступ до частини свого ланцюжка поставок.

Компанія має 75 тисяч співробітників і веде бізнес в більш ніж 160 країнах. ZTE випустила свій перший смартфон для американського ринку в 2011 році.

У Сполучених Штатах смартфони ZTE посідали четверте місце з продажу, оскільки компанія однією з перших вловила популярність у жителів США гаджетів з великими екранами.

Імовірно, рішення стосується тільки смартфонів безпосередньо від бренду ZTE, тоді як смартфони під маркою Nubia як і раніше будуть випускатися без будь-яких проблем.

На думку експертів, ZTE може стати першою жертвою нової "холодної війни" між Китаєм і США. Раніше США підготувало нови мита на товари із Китаю, завивиши про протекціоністську політику Пекину.У відповідь Китай підготував перелік заходів у відповідь, що торкнуться біля 40% американського імпорту. Зокрема, мита можуть бути підняті на продукти харчування, автомобілі та літаки.Торгівельний конфлікт між двома найбільшими економіками світу може стати найбільшим у новітній історії світу.

Наразі адміністрація президента США відпрацьовує ряд обмежень для деяких китайських компаній продавати телекомунікаційне обладнання в Америці.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииЯк смартфони впливають на наших дітей?

IT-ТехнологииGigabyte більше не випускатиме смартфони

ОбществоiPhone рятує життя

ОбществоСмартфони забруднюють землю

IT-ТехнологииСмартфони корисні для дітей

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети