Архітектор та дизайнер Микола Гулик вибрав Міс Київ-2019

30 мая 2019
7456 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article18609.jpg

25 травня в TAO EVENT HALL відбулася найочікуваніша і найяскравіша подія цієї весни – фінал Національного конкурсу краси «Міс Київ-2019». Він став підсумком відбору, який проходив протягом всього року.

Цього разу за корону змагалися 14 найпрекрасніших дівчат столиці, а участь у відборі взяли понад 1000 красунь. Тому перед почесним журі, до складу якого увійшов відомий український архітектор та дизайнер Микола Гулик, стояла непроста задача – визначити, хто є найкращою і найбільш достойною цього почесного титулу.

Фінал конкурсу краси пройшов у неймовірній атмосфері позитиву. Учасниці конкурсу постали перед гостями та журі в різних образах. Особливе захоплення у глядачів викликав вихід у купальниках. А завершував програму традиційний вихід у вечірніх дизайнерських сукнях.

Програма супроводжувалась виступами українських зірок шоу-бізнесу та представників Комеді-Стар Україна.

 

Згідно з рішенням журі найгарнішою дівчиною столиці і переможницею конкурсу «Міс Київ-2019» стала Червона Наталія. Переможниця навчається в Київському національному університеті за спеціальністю економіка підприємства, любить музику, займається спортом. Наталія  бере участь в благодійних проектах, допомагає дитячим будинкам, реабілітаційним центрам.

Також були оголошені переможниці в інших номінаціях. Першою віце-міс стала Єлизавета Маруняк. Другою віце-міс – Єфіменко Ольга. Спеціальні призові стрічки отримали «Міс фото» – Юлія Червак, «Міс талант» – Олеся Легенька, «Міс КНЗС» – Вероніка Нгуєн, «Міс глядацьких симпатій» – Юлія Бельченко.

Після оголошення переможниці засновник архітектурного бюро Baraban+ Микола Гулик поділився з нами своїми враженнями: «Мені було дуже приємно брати участь у виборі найгарнішої дівчини столиці. Для мене це велика честь. Міс Київ – є одним з найвідоміших, найдавніших і найпрестижніших українських конкурсів краси. І цього року ми ще раз переконалися в цьому.  Всі дівчата дуже гарні і, як на мене, кожна достойна корони. Тому дуже важко було прийняти остаточне рішення. Я вітаю Київ з новою королевою краси, а Наталію вітаю з заслуженою перемогою! Я бажаю їй удачі, натхнення, самореалізації, успіхів на її шляху і якнайкраще представити себе та нашу столицю в майбутніх конкурсах. Також хочу побажати всім іншим учасницям, всім дівчатам не падати духом, знову і знову  пробувати себе, брати участь нових майбутніх кастингах  і йти до перемоги! У вас точно все вийде!»

Архітектор та дизайнер Микола Гулик є засновником архітектурного бюро Baraban+. Це креативна команда профессіоналів, яка втілює в життя інноваційні та нестандартні проекти, унікальні архітектурні концепції, індивідуальні рішення оформленні, які дозволяють реалізувати в інтер’єрі новий підхід до простих, на перший погляд, речей.

Похожие статьи:

НовостиАрхітектор та дизайнер Микола Гулик взяв участь у виборі найгарнішої дівчини Києва

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети