День Києва.Столиці виповнилося 1539 років

30 мая 2021
1110 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19985.jpg

Сьогодні, в  останню неділю травня, як і щороку кияни відзначали День Києва.З умовної дати заснування міста, Києву виповнилося 1539 років. У День міста у всіх десяти районах Києва пройшли цикли святкових заходів в різних форматах.

Президент України Володимир Зеленський привітав українців із Днем Києва, назвавши його особливим містом.«Затишні та сповнені історією вулички Подолу й широкі проспекти спальних районів – заворожують по-своєму. Та головне у Києві те, що ти постійно чуєш його серцебиття. Серцебиття, яке заряджає. Якби Київ був людиною, сьогодні я хотів би просто обійняти його і сказати: «Люблю тебе, старенький!» З днем народження, Києве!», – написав Зеленський у фейсбуці.

Мер Києва Віталій Кличко привітав українців з Днем столиці відеороликом.«Прокинутися в місті, яке любиш. Відкривати його для себе знову і знову. Дбати про його красу і комфорт. Навчатися і працювати. Закохуватися і відпочивати. Щодня творити тут свою історію. Твій Київ – твоя історія», – сказав Кличко. У Фейсбуці Кличко написав: "Друзі! Київ і кияни продовжують отримувати привітання з тисячу п'ятсот тридцять дев'ять-річчям нашої столиці. Вітання до Дня Києва надходять і від наших друзів і партнерів з Канади, Мексики, Індонезії, Данії, Вірменії, Франції".

Також він поділився теплими словами посла ЄС, глави представництва Євросоюзу в Україні Матті Маасікаса, мера Варшави Рафала Тшасковські, посла Німеччини в Україні Анки Фельдгузен та інших друзів Києва.

 
 

Похожие статьи:

РелизыARENA ENTERTAINMENT запрошує на фінал Національного конкурсу краси «MISS KYIV-2019»

РелизыARENA ENTERTAINMENT запрошує на фінал Національного конкурсу краси «MISS KYIV-2019»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети