Київводоканал відновив роботу особистого кабінету для сплати за комуналку

16 апреля 2018
24180 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article17157.jpg

Для  споживачів ПрАТ «АК «Київводоканал» запустив  у дію на свєму сайті особистий кабінет абонента,  який раніше працював на оновленому сайті в тестовому режимі, повідомляє прес-служба підприємства.
 За час тестування були враховані всі зауваження, що надходили від користувачів. І ця робота по усуненню недоліків продовжується і досі задля комфортного користування  особистим кабінетом. 
 В особистому кабінеті буде зберігатися вся історія взаємовідносин між споживачем та Київводоканалом. Більш того, тепер через особистий кабінет можна не лише надсилати показники, але й сплачувати за комунальні послуги в будь-який час доби, не покидаючи домівки чи робоче місце, переглядати історію споживання та формування звітів, контролювати нарахування та оплату по власному особовому рахунку, роздруковувати платіжки, вести рахунки за декількома адресами, за якими мешкають родичі чи орендарі.
 За допомогою власного смартфону, скориставшись зручними Viber або Telegram ботами, можна передавати показники водоспоживання. Впровадження білінгової системи надало можливість мешканцям отримувати консультації та інші послуги в будь-якій точці Центру комунального сервісу незалежно від місця проживання чи реєстрації. Надалі  Київводоканал продовжить роботу з покращення якості сервісного обслуговування населення та спрощення процедур взаємовідносин між споживачами та підприємством. 

 

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети