Кличко розповів про результати роботи київської меріїї

18 декабря 2020
20877 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19763.jpg

Протягом 2020 року в Києві відремонтували понад тисячу кілометрів доріг, десятки лікарень, парків та інших об'єктів. Про це в своєму звіті розповів мер міста Віталій Кличко. Так, за його словами, в цьому було відремонтовано 80 парків і скверів. А за шість років — 494. 

Ці роботи триватимуть. Зокрема, планують оновити Маріїнський парк, Хрещатий, імені Тараса Шевченка, Голосіївський парк імені Рильського, водний парк на Троєщині і фітнес-парк Лебедине і інші.

Також Кличко розповів про інфраструктурні проекти. "Тільки в цьому році відремонтували 134 об'єкти дорожньої інфраструктури. А за останні кілька років оновили 360 вулиць, мостів і шляхопроводів. Це — понад 1100 кілометрів доріг в Києві. Також оновили понад півтори тисячі прибудинкових територій та міжквартальних проїздів у всіх районах столиці. Які теж не ремонтували десятиліттями ", — сказав мер. 
При цьому влада міста за останні кілька років закупила139 нових тролейбусів, 67 сучасних трамваїв і 307 автобусів.

Велику видаткову частину бюджету в цьому році склала медицина — 8 млрд грн."На сучасне обладнання для медустанов в 2020 році ми витратили майже 600 млн грн. Всього на ремонт установ медичної сфери в цьому році направили понад 730 млн гривень. Це, зокрема, — 27 відремонтованих відділень в лікарнях, один оновлений пологовий будинок, термосанація 15 будівель медустанов ", — підкреслив мер Києва. 
Також 386 млн грн з резервного фонду і бюджету міста було виділено на боротьбу з коронавірусів. Ще мільярд — на доплати медикам.Крім того, в Києві реконструювали і оновлювали шкільні стадіони та дитячо-юнацькі спортивні школи.

Як відомо, на виборах 25 жовтня Кличко повторно обрали мером Києва. Він набрав 50,5% голосів виборців.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиВиталий Кличко: Мало им не покажется

Новости ПолитикиКличко назвал слова следователя "чушью" и пригрозил ему судом

Новости Политики"Після новорічних свят оголошується всеукраїнський страйк" - Кличко

Новости ПолитикиУ Кличка плани не змінилися - він йде в президенти

Новости ПолитикиКличко намерен «свалить систему» на выборах

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk