Штраф до 1700 грн: українців почнуть карати за викинуте сміття

8 мая 2019
3461 просмотр Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article18565.jpg

У Київській міській раді запропонували істотно посилити відповідальність для тих, хто смітить у недозволених місцях.
Подробиці розкрив в інтерв'ю Радіо НВ депутат Київради Ігор Мірошниченко. Проект звернення до Верховної Ради з відповідною ініціативою вже підтримала постійна комісія з питань екологічної політики.Окры
За словами Мірошниченка, головний посил законопроекту – забезпечення невідворотності покарання. У зв'язку з цим пропонується значно збільшити штрафи.

"Викидання сміття та інших предметів з вікон і дверей вагонів поїздів, за борт річкового або маломірного судна, з вікон і дверей автобусів, маршрутних таксі, тролейбусів або трамваїв тягне за собою попередження або накладення штрафу. Заплатити потрібно буде від 340 до 850 грн", – поділився він.

Така ж сума передбачена за викидання побутових відходів у населених пунктах за межі ємності, призначеної для збору, утилізації чи переробки сміття. За всі перераховані дії, вчинені повторно, накладатиметься штраф від 850 до 1700 грн.
Також у Київраді запропонували ввести інститут муніципальних інспекторів, які зможуть штрафувати порушників, оскільки, на думку Мірошниченка, патрульні з цим завданням не справляються.

Наразі у Києві можуть ввести ще  жорсткіші покарання за сміття. Для цього міська влада розробила законопроект 5153 згідно якого штраф за викинуте сміття зросте до 30-ти тисяч грн. Заступник голови КМДА Петро Пантєлєєв закликав підтримати киян.

      

Похожие статьи:

Автомобильные новостиШтраф за нарушение ПДД можно будет оплатить карточкой

Образование и наукаУ Франції вбили генетично модифіковану вівцю

Новости УкраиныПредприниматели будут платить штраф

ОбществоШтрафы за вождение в нетрезвом виде в 2015

Политические статьиМиколі Мартиненку загрожує штраф у 1 мільйон франків і 5 років в’язниці

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети