Троєщину з правим берегом Києва з'єднають швидкісним трам-трейном

28 февраля 2018
9572 просмотра Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article16963.jpg

У Київпастрансі розглядають три варіанти маршрутів за проектом трам-трейн, за яким трамваї можуть поїхати по залізничних коліях.Мережа швидкісного рейкового транспорту має з’єднати райони лівобережної та правобережної частини Києва. Введення в експлуатацію заплановане на 2020 рік.

Наземний безпересадочний маршрут буде непідвладним транспортним дорожнім коркам. Він з’єднає житловий масив Троєщина з правобережною частиною Києва, пройде по межі адміністративно-ділового ядра міста, біля районів з найбільшою щільністю робочих місць, залізничний вокзал і завершить свій маршрут на Борщагівці, не охопленої метрополітеном, – йдеться у повідомленні.

Додається, що проект трам-трейн не потребує нових трамвайних та залізничних шляхів, а потрібно просто об’єднати існуючу інфраструктуру в одну комбіновану транспортну систему.

Перший маршрут: від вул. Милославської по Троєщинській лінії швидкісного трамвая до ст. Троещина-2, по Південному півкільцю міської електрички через ж/м Березняки, з переходом на Борщагівську лінію швидкісного трамвая в районі центрального залізничного вокзалу.

Другий маршрут: від вул. Милославської по Троєщинський лінії швидкісного трамвая до ст. Троещина-2, по Південному півкільцю міської електрички через ж/м Березняки, через Караваєві дачі з заїздом в депо ім. Шевченка зі ст. Київ-Волинський.

Третій маршрут: від вул. Милославської по Троєщинській лінії швидкісного трамвая до ст. Троещина-2, по Південному півкільцю міської електрички через ст. Київ-Петрівка із заїздом в депо ім. Шевченка зі ст. Київ-Волинський.

Джерело

Похожие статьи:

Политические статьиВсі на Троєщину!

Новости Киева​У Києві на Троєщині згорів автобус (ВІДЕО)

Новости Киева​У столиці автобус згорів через коротке замикання

Новости ОбществаСвятослав Козырев посетил приют для несовершеннолетних на Троещине

Коммунальные предприятияБажаєте метро на Троєщину!?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети