Верховна Рада розгляне новий закон про столицю і статус Києва

15 сентября 2019
8401 просмотр Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article18883.jpg

У Верховній Раді зареєстровано проект змін до закону "Про столицю України — місто-герой Київ". Документ має реєстраційний номер 2143 і внесений до парламенту 13 вересня.

Про це повідомляє ресурс LB.ua, посилаючись на слова Олександра Корнієнка, одного з лідерів і найбільш публічних представників команди Володимира Зеленського.

"Почнемо з звільнення Віталія Кличка з посади голови КМДА. За моєю інформацією, яку підтверджують кілька членів Кабміну, рішення на засіданні приймалося з голосу, без підготовки належних документів. Чому такий поспіх і що зараз з Києвом? Це треба запитати в першу чергу в Офісі президента, їх стратегію. Тому що тут тактичне питання ", — заявив він.

Також член команди президента пояснив, чому можуть прибрати посаду глави КМДА. "Зрозуміло, що зараз вона є в Конституції, але в тих змінах, які ми плануємо в цілому по децентралізації, чи не буде глав ОДА. Київ хоч і регулюється окремим законом" Про столицю ", але він не може випадати із загальної канви. Якщо у всій країні не буде ОДА, чому вона буде в Києві? Відповідно "танці" навколо посади голови КМДА вже втрачають актуальність ", — зазначив Корнієнко.Також він підкреслив, що автори відповідного законопроекту -"група наших депутатів".

Тим часом,  в новій редакції закону про столицю може не бути посади голови Київської міської державної адміністрації — замість голів обласних державних адміністрацій, до яких прирівнюється і посаду керівника КМДА, — планують ввести інститут префектів.

Корнієнко додав також, що, хоч статус Києва і регулюється окремим законом, але "не може випадати із загальної канви".

"Якщо по всій країні не буде ОДА, чому вона буде в Києві? Відповідно," танці "навколо посади голови КМДА вже втрачають актуальність", — резюмував депутат.

 

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУкраїна відмовляється від позаблокового статусу

Новости КиеваУ столиці починається передвиборна боротьба: хто буде претендувати на пост мера столиці

Новости УкраиныПеремирия на Донбассе закончилось

Новости КиеваСпівробітник Беркута стріляв у журналістів - ЗМІ

Новости КиеваУ столиці посилили захист на в’їздах

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети