Італійська група Måneskin стала переможцем «Євробачення-2021»

25 мая 2021
8128 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19984.jpg

22 травня, в суботу, у Роттердамі пройшов фінал пісенного конкурсу «Євробачення-2021».Перше місце зайняла італійська рок-група Måneskin У фіналі шоу зав'язалася справжня боротьба: до останнього моменту не було відомо, чи зуміють італійці обігнати суперників і принести своїй країні третю в історії перемогу. Інтригу в підведенні підсуиків збільшували значні різниці оцінювань суддів і глядацьких голосувань. Так в якийсь моиент група GoA з України з дев'ятого місця по суддях піднялась на перше місце за рахунок телеглядацьких балів. Але в кінцевому ркзультаті ітадійці випередили всіх і стали переможцями.Друге місце зайняла Барбара Прави з Франції, третє дісталося виконавцеві Gjon's Tears зі Швейцарії.  Група GoA з України задовольнилась п'ятим редультатом.Представниця Росії Manizha за підсумками глядацького та професійного голосування зайняла дев'яте місце.

У соцмережах активно критикують професійне голосування по принципу "добросусідства" та  обговорюють епатажну поведінку переможців шоу і поразку Джеймса Ньюмена з Великобританії, який не одержав жодного балу. Так, зокрема, соліст групи Måneskin добровільно пройшов тест на наркотики, який дав негативний результат», — наголошується в повідомленнях.Соліст Måneskin пояснив підозри у вживанні наркотиків.
Приводом для них став епізод у фіналі «Євробачення», коли Даміано схилився над столом, за яким сиділа група. Користувачі соцмереж припустили, що він вживав наркотики. Однак співак пояснив, що нахилився, тому що інший учасник групи розбив келих. «Ми проти наркотиків і ніколи не вживали кокаїн», — заявила група. Всі її учасники повідомили, що готові пройти перевірку на наркотики.

 

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети