На Євробачення їде пісня в оздобленнях чорних від смутку і червоних від крові. Анатолій Матвійчук

23 февраля 2020
17823 просмотра Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19245.jpg

Всі висловилися щодо фіналу Євробачення? Я теж скажу своє. 
Я дуже задоволений вибором. І мені навіть подобається, як зараз викручує деяких наших (і не наших!) музичних снобів відносно вибору Go-A для поїздки в Роттердам. 
Передивившись ще і ще номери всіх можливих претендентів, я лише упевнився, що абсолютно всі вони виступили гірше ніж на полуфінальних концертах. Одним не вистачало настрою, другим харизми, третім вокалу, четверті взагалі співали між нот, мабуть просуваючи якийсь новий тренд в музиці...
Так, відчувається, щось недобре висить в нашому повітрі і в інформаційному просторі, коли одні похрипують, інші задихаються, а треті відверто косячать. Однак, жюрі треба було абстрагуватися і подумати — які смисли ми запропонуємо світові зі сцени в Ротердамі? Бо музика — це лише привід нагадати про себе.
До останньої години я вважав, що від нас у Роттердамі має бути оте миле невинне створіння з білою бандурою, яка, наче втілена душа України, витає над залом. Однак моя впевненість надломилася, коли я почув цей загрозливий «пісочок» в голосі Марини. Там явно якісь проблеми зі зв"язками — і це читалося на обличчі цієї ніжної української німфи.


Проте коли я вкотре повернувся до виступу Go-A — раптом мій мозок пронизала брутальна думка: — Гей, великі знавці нонакордів і багатошарових міксів, самозакохані нарциси і хіпстери-пофігісти, а не пішли б ви всі подалі з вашим снобізмом і набридлою зарозумілістю?!
Ось перед вами на сцені стоїть нинішня Україна!
Чорна від смутку і червона од крові. Стоїть у тих самих кольорах, які так ненависні нашим людожерам-сусідам. І співає так, як співали наші бабусі і наші пра-пра-пра… Ті, що одвіку жили на цій прекрасній землі. І кожна нота сопілочки, і кожний удар барабана, і кожна інтонація співачки, і кожне слово, і поетичний образ — це все звідти — з нашої історії. Так, це ми — подобається комусь чи ні! І скільки б сьогодні не паплюжили нашу далеку і близьку історію, як би не викривляли наше непросте сьогодення, ми — Українці! Нація. Спільнота. Держава!
Чорна від смутку. Червона від крові.
І з рідною піснею на вустах. 

 

Похожие статьи:

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети