Оргкомітет визначив лауреатів Премії імені Лесі Українки

31 января 2019
21807 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18203.jpg

Комітет з присудження Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва визначив лауреатів за 2018 рік.Оргкомітет оголосив переможців в чотирьох номінаціях.Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

 Премія Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за твори літератури і мистецтва для дітей та юнацтва — це щорічна премія, що присуджується до дня народження Лесі Українки — 25 лютого. Вона була заснована в 2004 році і отримала статус урядової. Четверта номінація «Кінотвори для дітей та юнацтва» була введена в 2007 році. Премія в кожній номінації — 10 000 гривень.

У номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва» переміг дитячий письменник Іван Андрусяк за книги для малюків «Зайчикова книжечка» та «Третій сніг» (видавець — «Фонтан Казок»). Всього в номінації було заявлено 43 роботи.

У номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва» серед 13 конкурсантів переможцем став Михайло Александров за художнє оформлення книги Сергія Товстенко «Ремонт Летючих Чудес» (видавець — «Видавництво« Глоуберрі Букс »). 
У номінації «Театральні вистави для дітей та юнацтва» премію присудили спектаклю «Король Лев» Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені Панаса Саксаганського. Режисер-постановник вистави — Артур Прокоп'єв. У цій номінації змагалися 6 театральних колективів.

Юрій Андрухович став володарем премії "Книга року BBC"
У номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва» більшість в Комітеті проголосувало за анімаційний фільм Андрія Щербака «Причинна» (кінокомпанія «МаГіКа-фільм»).

Повний перелік номінантів на Премію можна знайти на офіційному сайті Держкомтелерадіо.


 
 

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети