Прес-конференція: Коли українських акторів можна буде зарахувати до «селебрітіз»

10 января 2018
9952 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article16705.jpg

  26 грудня 2017 року в кінотеатрі Жовтень пройшла важлива подія для української кіноспільноти «Коли українських акторів можна буде зарахувати до «селебрітіз». За круглим столом обговорювали засоби та методи популяризації кінозірок, медійність акторів, самопромо, зацікавленість преси.

  Серед спікерів: Сергій Неретін — перший заступник Голови Державного Агентства України з питань кіно, Алла Самойленко — кастинг директор, Катерина Городнича — редактор розділу про селебрітіз видання "Лівий Берег", автор циклу інтерв’ю з українськими акторами “Хто всі ці люди?”, Людмила Горделадзе — директор кінотеатру і дистриб'ютор українського кіно, Альона Узлюк — актриса, Олег Волощенко – актор, Андрій Ісаєнко – актор.

  Серед глядачів багато, як новачків так і визнаних митців — акторів, режисерів та продюсерів. Зважаючи на те, що такий захід проводиться вперше, організатори залишились задоволені результатом, адже побачили багато зацікавленості серед глядачів, а також заповнений зал українськими акторами та жваву дискусію. Такі заходи важливі, адже доки в нашій індустрії не з’являться пізнавані актори, ми не матимемо успішного прокатного кіно, з достойними бокс-офісами. Нам потрібно працювати над інститутом кінозірок в Україні. Дистрибуція українського кіно на пряму пов’язана з медійністю українських акторів, котрі мають бути зірками для нашого глядача.

 

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети