На конкурсі "Дитяче Євробачення-2021" у Франції Україну представить Олена Усенко

24 октября 2021
2881 просмотр Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article20210.jpg

 24 жовтня Олена Усенко стала переможницею національного відбору на "Дитяче Євробачення-2021".В цьому році у фіналі Нацвідбору на "Дитяче Євробачення-2021" за право представляти Україну на конкурсі у Франції боролися 11 початківців вокалістів.  Переможців визначили під час фіналу в форматі телевізійного концерту. Долю фіналістів вирішували професійне журі та глядачі за допомогою онлайн-голосування.
Від журі Олена отримала 52 бали, глядачі поставили їй 11. З загальною сумою 63 бали вона обігнала інших учасників і здобула перемогу.
Олені 14 років, проживає в місті Біла Церква та навчається вокалу в Katapulta art music school. У минулому році також брала участь в Нацвідборі "Дитячого Євробачення" і потрапила до фіналу.
Цього року до складу зіркового журі увійшли п'ять музичних експертів: співачка і представник України на "Євробаченні-2010" ALYOSHA, телеведучий і продюсер Ігор Кондратюк, виконавиця Люба Морозова, головний редактор Karabas Live, музичний журналіст Ігор Панасів і представник України на "Дитячому Євробаченні -2020 "Олександр Балабанов.  

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети