Український мультфільм став переможцем міжнародного кінофестивалю

30 октября 2018
4351 просмотр Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article17855.jpg

 З 25 до 29 жовтня у ірландському місті Ламерік проходив міжнародний Кінофестиваль The Richard Harris International Film Festival 2018 (RHIFF 2018). Створений за підтримки Держкіно мультфільм "Викрадена принцеса" став переможцем  у номінації "Найкращий художній фільм", інформує прес-служба Держкіно.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко привітав творців фільму з нагородою. "Після шаленого визнання та любові українського глядача "Викрадена принцеса" завоювала свою першу міжнародну премію та довела, що є достойним конкурентом найкращим зразкам світової комерційної анімації. Переконаний, що це далеко не остання її перемога!".

"Для нашої команди перемога у Міжнародний День Анімації на кінофестивалі в номінації Найкращий повнометражний фільм – це щось неймовірне! Думаю, журі оцінили мультфільм за позитив, гумор ы життєву енергію. Це було особливо помітно за реакцією глядачів на церемонії нагородження, коли оголосили наш проект. Особисто для мене реакція глядачів – це найголовніше!" – зазначив режисер стрічки Олег Маламуж.

На Гала-церемонії нагородження RHIFF 2018 премію отримала тимчасовий повірений у справах України в Ірландії Олена Шалопут.

Український мультфільм "Викрадена принцеса" зібрав $5 млн у міжнародному прокаті. Це 140,6 млн грн, що робить його найкасовішим анімаційним фільмом українського виробництва за часів незалежності.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети