Українсько-ісландський фільм «Жінка на війні» отримав нагороду на Каннському кінофестивалі

18 мая 2018
32863 просмотра Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article17261.jpg

Стрічка кінопродукції України, Ісландії та Франції «Жінка на війні» здобула нагороду за краще музичне оформлення на Каннському кінофестивалі у рамках програми «Тиждень кінокритики».Про це у Facebook повідомляє Державне агентство України з питань кіно.
Повідомляється, що картина ісландського режисера Бенедикта Ерлінґссона нагороджена призом за Найкращу музику — SACD (Authors' Society), яка присуджується консорціумом письменників і композиторів.

Фільм «Жінка  на війні» піднімає тему деградації навколишнього середовища, що передається за допомогою боротьби жінки, яка, на противагу всьому суспільству, вирішує взяти на себе місію із захисту природи. Головна героїня — диригент хору і екоактівістка. Крім боротьби проти бізнесу, що забруднює навколишнє середовище, жінка чекає результатів від агентства з усиновлення, і їй повідомляють, що на неї чекає чотипирічна українська дівчинка з Дружківки. Зйомки картини проводилися в Ісландії та Україні.

Зазначимо, що у фільмі звучать українські народні пісні, які виконує українське жіноче тріо: Ірина Данилейко, Галина Гончаренко, Сусанна Карпенко.

Тексти пісень адаптували керівниця Лабораторії етномузикології Національної музичної академії Ірина Клименко разом із режисером Бенедиктор Ерлінґссоном.

У Держкіно розповіли, що серед членів української команди, яка працювала над створенням картини — виконавчий продюсер Маріанна Новикова, другий режисер Василь Білоусов, відеоінженер Ігор Косенко, художник з костюмів Марія Керо і декоратор Люся Малишко.

 

Похожие статьи:

Происшествия​«Плюси» відмовилися від фріка-репортера, що оскандалився в Каннах (ВІДЕО)

Новости Культуры​Підсумки 67-го Каннського кінофестивалю

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети