Іноземні інвестори створили в Україні електромагнітну зброю

29 марта 2019
347 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article18449.jpg

В Україні створили і освоїли виробництво електромагнітного зброї, яка призначена для ураження різних типів військових радіоелектронних засобів, в тому числі — систем енергоживлення і систем передачі даних. Нову розробку профінансували індійські партнери ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт», повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу підприємства на  facebook.com Spetstechnoexport. У повідомленні прес-служби зазначається, що в лютому 2019 "Спецтехноекспорт" (входить до складу ДК «Укроборонпром») вже здійснило поставку в Індію першої партії нового типу зброї і проводить переговори щодо поставок додаткової партії вказаних виробів.

Серійне виробництво електромагнітної зброї на потреби української армії можливо в разі, якщо вітчизняні силові структури проявлять таку зацікавленість і направлять відповідне замовлення, відзначають на держпідприємстві. Оскільки для розробки нового типу зброї потрібно проведення наукомістких робіт і значні фінансові вкладення, підприємство "Спецтехноекспорт" ще в 2014-2015 роках привернуло індійську компанію в якості партнера, готового вкласти гроші в українську розробку. Залучені іноземні кошти були спрямовані на створення науково-технічної документації та виробництво дослідних зразків необхідної продукції, говориться в повідомленні. Завдяки проведеній роботі, українські вчені та розробники отримали належний рівень фінансування, що дозволило їм виробляти нові знання і втілити їх в нові рентабельні продукти.

Також, завдяки цьому проекту, Україна приєдналася до закритого клубу держав, які працюють над створенням високоефективної електромагнітної зброї ", — повідомив директор" Спецтехноекспорту "Владислав Бельбас. Новий вид зброї здатний створювати потужне електромагнітне випромінювання, що призводить до виходу з ладу радіоелектронної апаратури, що входить до складу озброєнь і військової техніки, або створює значні перешкоди її штатному функціонуванню.

У Укроборонпромі відзначають, що такий тип озброєнь використовує лише енергію електромагнітного випромінювання, тому його дія не має летального впливу на людей, проте здатна вивести з ладу будь-яку техніку або об'єкти інфраструктури, які оснащені електронними системами. Електромагнітні боєприпаси можуть бути розміщені як на ракетних, так і авіаційних носіях, включаючи безпілотні літальні апарати. Нова електромагнітна зброя може ефективно застосовуватися проти стратегічно важливих цілей противника, в тому числі командних і адміністративних центрів, вузлів зв'язку, електростанцій, об'єктів протиповітряної оборони і т.д. без ризику нанесення шкоди цивільному населенню.

 

Похожие статьи:

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети