Іноземні інвестори створили в Україні електромагнітну зброю

29 марта 2019
3931 просмотр Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article18449.jpg

В Україні створили і освоїли виробництво електромагнітного зброї, яка призначена для ураження різних типів військових радіоелектронних засобів, в тому числі — систем енергоживлення і систем передачі даних. Нову розробку профінансували індійські партнери ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт», повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу підприємства на  facebook.com Spetstechnoexport. У повідомленні прес-служби зазначається, що в лютому 2019 "Спецтехноекспорт" (входить до складу ДК «Укроборонпром») вже здійснило поставку в Індію першої партії нового типу зброї і проводить переговори щодо поставок додаткової партії вказаних виробів.

Серійне виробництво електромагнітної зброї на потреби української армії можливо в разі, якщо вітчизняні силові структури проявлять таку зацікавленість і направлять відповідне замовлення, відзначають на держпідприємстві. Оскільки для розробки нового типу зброї потрібно проведення наукомістких робіт і значні фінансові вкладення, підприємство "Спецтехноекспорт" ще в 2014-2015 роках привернуло індійську компанію в якості партнера, готового вкласти гроші в українську розробку. Залучені іноземні кошти були спрямовані на створення науково-технічної документації та виробництво дослідних зразків необхідної продукції, говориться в повідомленні. Завдяки проведеній роботі, українські вчені та розробники отримали належний рівень фінансування, що дозволило їм виробляти нові знання і втілити їх в нові рентабельні продукти.

Також, завдяки цьому проекту, Україна приєдналася до закритого клубу держав, які працюють над створенням високоефективної електромагнітної зброї ", — повідомив директор" Спецтехноекспорту "Владислав Бельбас. Новий вид зброї здатний створювати потужне електромагнітне випромінювання, що призводить до виходу з ладу радіоелектронної апаратури, що входить до складу озброєнь і військової техніки, або створює значні перешкоди її штатному функціонуванню.

У Укроборонпромі відзначають, що такий тип озброєнь використовує лише енергію електромагнітного випромінювання, тому його дія не має летального впливу на людей, проте здатна вивести з ладу будь-яку техніку або об'єкти інфраструктури, які оснащені електронними системами. Електромагнітні боєприпаси можуть бути розміщені як на ракетних, так і авіаційних носіях, включаючи безпілотні літальні апарати. Нова електромагнітна зброя може ефективно застосовуватися проти стратегічно важливих цілей противника, в тому числі командних і адміністративних центрів, вузлів зв'язку, електростанцій, об'єктів протиповітряної оборони і т.д. без ризику нанесення шкоди цивільному населенню.

 

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети