Мільярдер Безос та група компаній створюють станцію "Орбітальний риф"

1 декабря 2021
11266 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article20265.jpg

У другій половині десятиліття на низькій орбіті над Землею з'явиться комерційна станція Orbital Reef. Це обіцяє у прес-релізі промислової групи Blue Origin та Sierra Space, які співпрацюють за проектом з Boeing, Redwire, Genesis Engineering Solutions та Університетом штату Арізона.
Орбітальний риф у мільярдера Джеффа Безоса мають намір запустити в роботу в 2025–2030 роках. Модулі та компоненти будуть закидати на орбіту за допомогою майбутньої ракети New Glenn, яку розробляє та збирає Blue Origin.
Автори проекту збираються запропонувати дослідницьким, промисловим, міжнародним та комерційним клієнтам "конкурентоспроможні за ціною послуги, включаючи космічні перевезення та логістику, розміщення в космосі обладнання та операцій, екіпажів".
Там обіцяють, що Orbital Reef використовуватиметься як "бізнес-парк змішаного використання з орієнтованою на людину космічною архітектурою з послугами та зручностями світового класу".
Брент Шервуд із Blue Origin стверджує, що навіть у стартовій конфігурації Orbital Reef буде за габаритами, потужністю (100 кВт) та місткістю (до 10 осіб) порівнянна з Міжнародною космічною станцією, проте модульна конструкція передбачає можливість якого завгодно масштабування.
За проектом Blue Origin відповідає за допоміжні системи, основні модулі великого діаметру та ракету New Glenn, Sierra Space – за модуль LIFE, вузловий модуль та космічний шатл Dream Chaser для перевезення екіпажів та вантажів, здатний приземлятися на злітно-посадкові смуги по всьому світу.
Boeing створить науковий модуль і стежитиме за експлуатацією станції, її техобслуговуванням, а також привозитиме екіпажі на кораблі Starliner.
Redwire Space займуться дослідженням, розробкою та виробництвом в умовах мікрогравітації, а також операціями з корисним навантаженням та конструкціями, що розгортаються.
Genesis Engineering Solutions створить одномісний міні-корабель для повсякденних операцій та туристичних екскурсій, а Арізонський університет очолить глобальний консорціум університетів, які надають дослідні консультативні послуги та відповідають за роботу з громадськістю.
Оскільки Безос співпрацює з Boeing і ворогує зі SpaceX, астронавтів на станцію відвозитимуть на кораблі Starliner, а не Crew Dragon Ілона Маска. Поки що "Старлайнер" переслідують технічні проблеми.

 

Похожие статьи:

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk