Міносвіти спростувало інформацію про заборону батьківських комітетів

2 февраля 2018
18756 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article16848.jpg

Батьківські комітети у школах не скасовуються, – Міносвіти спростовує інформацію, що передають  в ЗМІ. Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич заявила, що МОН не забороняло батьківські комітети, бо не має на це повноважень.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.За її словами, МОН не має стосунку до створення чи не створення в школах батьківських комітетів.

«Накази, що втратили чинність (№ 440 та 205), були складовою «старого» законодавства та мали рекомендаційний характер і не містили жодних загальнообов’язкових норм. До того ж, у Міністерства нема повноважень на врегулювання питань діяльності (прав чи обов’язків) батьківського самоврядування. Сьогодні рішення про створення батьківських комітетів все ще приймає сам заклад на загальних зборах (конференції) трудового колективу. І це погано, бо процедура не передбачає врахування бажань батьків чи учнів», – написала Гриневич.

Гриневич додала, що наразі міністерство працює над створенням закону “Про загальну середню освіту”, де будуть прописані нові процедури створення та функціонування батьківських комітетів. Його обіцяють подати до парламенту вже у цьому році.

Похожие статьи:

Новости НаукиШкольники будут учиться по новым правилам, - Гриневич

Новости НаукиВ Україні заборонили батьківські комітети у школах

Новости НаукиИдеи - в реальность системы образования от Лилии Гриневич

Новости УкраиныШкольные программы будут пересмотрены из-за перегрузки детей лишней информацией - Гриневич

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети