Міносвіти спростувало інформацію про заборону батьківських комітетів

2 февраля 2018
20174 просмотра Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article16848.jpg

Батьківські комітети у школах не скасовуються, – Міносвіти спростовує інформацію, що передають  в ЗМІ. Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич заявила, що МОН не забороняло батьківські комітети, бо не має на це повноважень.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.За її словами, МОН не має стосунку до створення чи не створення в школах батьківських комітетів.

«Накази, що втратили чинність (№ 440 та 205), були складовою «старого» законодавства та мали рекомендаційний характер і не містили жодних загальнообов’язкових норм. До того ж, у Міністерства нема повноважень на врегулювання питань діяльності (прав чи обов’язків) батьківського самоврядування. Сьогодні рішення про створення батьківських комітетів все ще приймає сам заклад на загальних зборах (конференції) трудового колективу. І це погано, бо процедура не передбачає врахування бажань батьків чи учнів», – написала Гриневич.

Гриневич додала, що наразі міністерство працює над створенням закону “Про загальну середню освіту”, де будуть прописані нові процедури створення та функціонування батьківських комітетів. Його обіцяють подати до парламенту вже у цьому році.

Похожие статьи:

Новости УкраиныШкольные программы будут пересмотрены из-за перегрузки детей лишней информацией - Гриневич

Новости НаукиИдеи - в реальность системы образования от Лилии Гриневич

Новости ОбществаЯк в Україні планується збільшення зарплати педагогам.Гриневич

Новости о ЗдоровьеЧи можливе в Україні ефективне лікування від коронавірусу? Надія є, мабуть не більше

Новости НаукиШкольники будут учиться по новым правилам, - Гриневич

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети