В атмосфері Землі зафіксовано критичний рівень небезпечного газу

30 января 2020
6864 просмотра Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19203.jpg

Фахівці розповіли про те, що над Землею нависла нова загроза. Це парниковий газ, який сьогодні є досить поширеним у багатьох країнах світу. Раніше вважалося, що небезпека залишилася позаду, але останнє дослідження показало, що все не настільки райдужно, як того хотілося б.

Міжнародна група вчених провела дослідження, результати якого привели до паніки серед фахівців. Як з'ясувалося, в атмосфері нашої планети поступово починає збільшуватися рівень дуже небезпечного парникового газу, який отримав назву тріфторметан (фтороформ). Він використовується в різних областях, і проводиться в якості побічного продукту виробництва тефлону. Так само створюється біологічним шляхом в невеликих кількостях,  при декарбоксилюванні трифторуксусної кислоти. Варто відзначити, що в 2017 році ризик збільшення кількості газу нібито був повністю ліквідований. 
Даний вид газу сьогодні дуже рідко використовують в промисловості. У той же час в деяких країнах, що розвиваються, газ є обов'язковим елементом в кожній системі охолодження. Щоб зрозуміти, наскільки небезпечним є цей газ, його можна порівняти з вуглекислим газом. Одну тонну тріфторметана можна порівняти з 12 000 тонн вуглекислого газу.

У 2015 році найбільше газу викидали такі країни, як Китай і Індія. Уряди незабаром заявили про  початок скорочування кількості викидів, а вже до 2017 року нібито повністю їх ліквідували.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети