Які симптоми вказують на наявність в вашому організмі паразитів

15 декабря 2019
522 просмотра Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19090.jpg

Паразити — така річ, яку неможливо виявити на початковій стадії самостійно. Вони з'являються в нашому організмі, коли ми того самі не підозрюємо. Статися це може навіть, якщо ви ведете абсолютно здоровий спосіб життя. Адже підчепити їх можна всюди. І найгірше, що вони можуть привести до невиліковних хвороб.

Про це та інше розповіли лікарі, і найголовніше — не забули нам пояснити, як саме розпізнати в собі цих гадів.

Так медики в першу чергу підкреслили, що паразити можуть жити, розмножуватись і розвиватися в організмі роками. Також вони можуть перебувати лише на стадії зародка, а ваше тіло використовувати як своє "сховище", а потім вже народитись. І вже потім вони починають вбивати ваш організм зсередини. Така їхня життєва місія і призначення, на жаль.

Найстрашніше, що статистика показує, що майже абсолютно всі люди мають той, чи інший вид паразитів в своєму організмі. 
Паразитів можна "підхопити" в раковинах, умивальниках, туалетах, природних водоймах тощо. Особливо в місцях, де порушена санітарія. Найпоширеніші — лямблії.

Другими за популярністю вважаються глисти, їх можна підчепити в точках громадського харчування. Найчастіше вони знаходяться в сирій рибі (суші), недожареному м'ясі (частіше свинині), в недостатньо добре вимитих овочах, фруктах, зелені, тощо.

Також медики застерегли, що якщо готувати продукти в мікрохвильових печах, теж є ризик їх підчепити. Використовуйте такого роду піч тільки для розігріву. 
Водопровідну воду також назвали середовищем, схильним заразити. При цьому хлорування не знищує лямблій і криптоспоридий.

Домашні тварини виступають активними розповсюджувачами гельмінтів (особливо кішки). Якщо у вас немає домашнього вихованця, можна заразитися через грунт в парках, пісочницях і ігрових майданчиках, адже там гуляють з собаками.

А ось нарешті і основні симптоми, які вони здатні викликати: проблеми з імунною системою природи; проблеми зі сном в повний місяць; алергія, грибок, вугри, акне і все, що може з'явитися на шкірі або нігтях; проблеми з нервовою системою (паразити виділяють нейротоксини); різке підвищення або зниження апетиту, особливо якщо вам постійно хочеться солодке (цукор — головний допінг для розвитку бактерій); харчова алергія — часто на молочну продукцію; хвороба сечостатевої системи; неприємний запах з рота або тіла в цілому; хвороби шлунково-кишкового тракту -  це нудота, здуття живота, діарея, постійна втома, біль у животі, зниження або посилення апетиту чи невмотивована втрата ваги та багато іншого. 
При цьому не обов'язково, щоб у вас були всі ці симптоми відразу. Досить однієї з них, щоб щось запідозрить і почати хвилюватися. Адже існує сотні тисяч видів паразитів, які проявляють себе по-різному.

 

Похожие статьи:

Новости о ЗдоровьеМедики назвали симптоми раку, які з'являються за 5 років до захворювання

Здоровье и медицинаЯк виявити у себе рак?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети