Медики назвали симптоми раку, які з'являються за 5 років до захворювання

27 октября 2019
7255 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article18967.jpg

Раптова зміна розміру родимок, а також форми і розміру грудей, відсутність температури при застуді, сильна втома і слабкість можуть бути тими симптомами, які з'являються за 5 років до захворювання, говорять онкологи.

Рак піддається лікуванню на двох перших стадіях, але щоб виявити хворобу на самому початку розвитку, потрібно розуміти, які симптоми сигналізують про неї. Як повідомляє VistaNews, велика проблема полягає в тому, що ознаки захворювання на початковій стадії не яскраві, їм у багатьох випадках не надають значення.

Вченими були виділили симптоми, які виникають на самому початку злоякісного процесу. Явища цього ряду можна спостерігати в середньому від двох до п'яти років до того, як злоякісна пухлина просигналить про себе більш виразними ознаками і хвороба буде діагностовано.

За їх словами на розвиток раку шкіри можуть вказувати раптові зміни родимок, у яких змінюється розмір, форма, колір, а також стають болючими. Тим часом лише 7% пацієнтів своєчасно реагують на ці сигнали розвитку раку.

Також, за даними наукових фахівців, мало хто знає, що раптова зміна форми і розміру грудей може бути симптомом що насувається рак молочної залози.

Коли у людини пропадає апетит, зникає навіть тяга до улюблених страв, це може вказувати, що розвивається рак кишечника. Особливо треба насторожитися, якщо при цьому спостерігаються ще й запори.

Крім того, на рак кишечника може вказувати відсутність роздратування на шкірі при вживанні великої кількості солодкої і жирної їжі.

Такий симптом, як нічне пробудження в період від години до трьох годин, повторюваний протягом довгого часу, може вказувати на можливий рак печінки.

Завжди важливо спостерігати за температурою при застуді. Якщо вона довго не піднімається, це поганий знак дуже слабкий імунітет і високу схильність до раку.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЯк виявити у себе рак?

Новости о ЗдоровьеЯкі симптоми вказують на наявність в вашому організмі паразитів

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети